УКРАЇНА
Великосеверинівська сільська рада
КІРОВОГРАДСЬКОГО РАЙОНУ
КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ
III СЕСІЯ VIII СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від 11/07/2017 року №106 Велика Северинка
Про надання дозволу на розробку містобудівної документації

Відповідно до ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», та ст.19,21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» та п. 4.1 Наказу Міністерства регіоналного розвитку, будівництва та житлово – комунального господарства України від 16 листопада 2011 року №290 «Про затвердження Порядку розроблення містобудівної документації» та розглянувши заяву ТОВ "Агро-Темп"

1.Надати дозвіл ТОВ «Компанія Агро – Темп» на розробку містобудівної документації «Детальний план території (0,5575 га) під розміщення та експлуатацію об’єктів дорожнього сервісу, що обмежується зі сходу – земельною ділянкою за адресою вул. Північна 1-а, з півдня – вул. Північна, із заходу – земельна ділянка для розміщення комплексу дорожнього сервісу, з півночі – міжнародна автомобільна дорога М-12 (Стрий – Тернопіль – Кіровоград (через Вінницю)) у селі Підгайці Кіровоградського району Кіровоградської області» (далі – детальний план території).

2. Виступити замовником розроблення детального плану території земельної ділянки орієнтовною площею до 0,5575 га, розташованої в межах Великосеверинівської сільської ради Кіровоградського району Кіровоградської області в межах населеного пункту с. Підгайці, під розміщення та експлуатацію об’єктів дорожнього сервісу (далі – Замовник).

3. Фінансування робіт із розроблення містобудівної документації здійснити за рахунок коштів ТОВ «Компанія Агро – Темп» або інших джерел, не заборонених законодавством (далі – Інвестор).

4. Великосеверинівській сільській раді:

4.1. Визначити, за погодженням з Інвестором, організацію – розробника детального плану території, з відповідним кваліфікаційним сертифікатом на виконання робіт з розроблення містобудівної документації (далі – Розробник).

4.2. Підготувати та надати вихідні дані ТОВ «Компанія Агро-Темп» на розробку детального плану території.

4.3. Розроблений проект детального плану території винести на розгляд архітектурно-містобудівної ради при відділі регіонального розвитку, містобудування архітектури та житлово – комунального господарства Кіровоградської районної державної адміністрації.

5. Рекомендувати Великосеверинівській сільській раді спільно з Інвестором:

5.1. Оприлюднити прийняте рішення щодо розроблення детального плану території відповідно до чинного законодавства.

5.2. Забезпечити оприлюднення проекту детального плану території та доступність громадськості до матеріалів містобудівної документації відповідно до чинного законодавства.

5.3. Організувати та провести процедуру громадських слухань щодо розгляду та врахування громадських інтересів при обговоренні проекту детального плану території.

5.4. Після завершення розроблення детального плану території подати його на затвердження сесії Великосеверинівської сільської ради .

6.Укласти трьохсторонній договір між Замовником, Інвестором та Розробником про розроблення детального плану території, вказаного в пункті 1 даного рішення.

7. Великосеверинівській сільській раді при проведенні коригування генерального плану с. Підгайці, Кіровоградського району, Кіровоградсської області  врахувати матеріали детального плану території, зазначеного у пункті 1 даного рішення.

8. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань земельних відносин, будівництва, транспорту, зв’язку, екології, благоустрою, комунальної власності, житлово – комунального господарства та охорони навколишнього середовища постійну з питань земельних відносин, будівництва, транспорту, зв’язку, екології, благоустрою, комунальної власності, житлово – комунального господарства та охорони навколишнього середовища – голова комісії Шуляренко О.А.

Сільський голова С.ЛЕВЧЕНКО