УКРАЇНА
Великосеверинівська сільська рада
КРОПИВНИЦЬКОГО РАЙОНУ
КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ХV СЕСІЯ VІІІ СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від 07/12/2021 року №1086 Велика Северинка
Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для індивідуального садівництва в селі Лозуватка гр. Селівестрову Андрію Павловичу

Відповідно пп.34 п.1 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.ст.12, 35, 81, 116, 118, 121, 186 Земельного кодексу України, ст. ст. 19, 20, 50 Закону України «Про землеустрій», беручи до уваги Технічний звіт «Інвентаризація земель с. Лозуватка Кіровоградського району Кіровоградської області, 1992 року», розглянувши клопотання від 22.09.2021 року № 1054/02-24 гр. Селівестрова Андрія Павловича та враховуючи протокол постійної комісії з питань земельних відносин, будівництва, транспорту, зв’язку, екології та охорони навколишнього середовища від 26.11. 2021 року № 9,

СІЛЬСЬКА РАДА ВИРІШИЛА:

1.Надати дозвіл гр. Селівестрову Андрію Павловичу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки орієнтовною площею 0,0900 га з них: 0,0900 га – для індивідуального садівництва, за рахунок земель запасу, комунальної власності, сільськогосподарських земель, багаторічні насадження в селі Лозуватка по вул. Фермерська, 33 Кропивницького району Кіровоградської області.

2.Зобов”язати гр. Селівестрова Андрія Павловича замовити проект землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки вказаної в п.1 даного рішення в землевпорядній організації, що має відповідну ліцензію, та подати його на затвердження чергової сесії.

3.Попередити гр. Селівестрова Андрія Павловича про те, що приступати до використання земельної ділянки до встановлення меж в натурі (на місцевості), одержання документів, що посвідчує право на неї, та їх державної реєстрації – забороняється.

4.Землевпорядній організації, що буде виконувати розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки, суворо дотримуватись вимог генеральних планів забудови населених пунктів Великосеверинівської сільської ради.

5.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань земельних відносин, будівництва, транспорту, зв’язку, екології та охорони навколишнього середовища.

Сільський голова Сергій ЛЕВЧЕНКО