УКРАЇНА
Великосеверинівська сільська рада
КІРОВОГРАДСЬКОГО РАЙОНУ
КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ
III СЕСІЯ VIII СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від 11/07/2017 року №109 Велика Северинка
Про прийняття закладів освіти (ДНЗ) безоплатно з спільної власності територіальних громад сіл Кіровоградського району до комунальної власності Великосеверинівської сільської ради

Згідно статті 142 Конституції України, статті 8 Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад», Закону України «Про внесення змін до Бюджетного Кодексу України щодо особливостей формування та виконання бюджетів об’єднаних територіальних громад», пункту 39 Прикінцевих та перехідних положень Бюджетного Кодексу України, Цивільного та Господарського Кодексу України, Закону України «Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності», постанови Кабінету Міністрів України від 8 квітня 2015 р. №214 «Про затвердження Методики формування спроможних територіальних громад», за погодженням з постійними комісіями сільської ради, сесія сільської ради:

1. Прийняти у комунальну власність Великосеверинівської сільської ради заклади освіти (ДНЗ) із спільної власності територіальних громад сіл Кіровоградського району, згідно додатку 1.

2. Прийняти безоплатно у комунальну власність територіальної громади Великосеверинівської сільської ради основні засоби та інвентар закладів освіти (ДНЗ) із спільної власності територіальних громад сіл Кіровоградського району.

3.До включення в комісію з приймання передачі зазначених у п. 1, 2 даного рішення закладів та майна, запропонувати кандидатури:

– ЛЕВЧЕНКО С.В., голова Великосеверинівської сільської ради-голова комісії;

-САВЧЕНКО О.Ю., заступника сільського голови – начальник фінансового відділу;

-МАНУКЯН Ю.В., виконуючого обов’язки старости Оситнязького старостинського округу – членом комісії;

-ГУБСЬКА О.М.., керуючого справами виконавчого комітету, начальника загального відділу сільської ради – членом комісії;

-КОХАН Н.В., начальник відділу бухгалтерського обліку та звітності, – членом комісії;

-ГЛІЖИНСЬКА Н.С., завідуюча Оситнязьким ДНЗ «Сонечко» – член комісії;

-КРИВОНІС І.М., завідуюча Великосеверинівського ДНЗ «Сонечко» – член комісії;

4. Комісії здійснити приймання-передачу у комунальну власність Великосеверинівської сільської ради перелічених у додатку 1 до даного рішення закладів та їх основні засоби та інвентар, що знаходяться у власності територіальних громад сіл Кіровоградського району, у відповідності до норм чинного законодавства України та надати акти приймання-передачі на затвердження виконавчого комітету Великосеверинівської сільської ради у місячний термін з дня погодження Кіровоградською районною радою.

5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію сільської ради з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку.

Сільський голова С.ЛЕВЧЕНКО

Додатки :

Додаток 1 до рішення третьої сесії Великосеверинівської сільської ради восьмого скликання від 11 липня 2017 року №109