УКРАЇНА
Великосеверинівська сільська рада
КРОПИВНИЦЬКОГО РАЙОНУ
КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ХV СЕСІЯ VІІІ СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від 07/12/2021 року №1090 Велика Северинка
Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення в оренду земельної ділянки для сінокосіння і випасання худоби с. Підгайці гр. Трохановському Володимиру Петровичу

Відповідно пп.34 п.1 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. ст. 12, 22, 34, 93, 134, 186 Земельного кодексу України, ст. ст. 19, 20, 50 Закону України «Про землеустрій» , Закону України «Про охорону земель», беручи до уваги містобудівну документацію «Оновлення та внесення змін до генерального плану села Підгайці Кіровоградського району Кіровоградської області», затверджену рішенням Великосеверинівської сільської ради від 31 січня 2017 року № 498, розглянувши клопотання гр. Трохановського Володимира Петровича від 21.10.2021 року № 1117/02-24 та враховуючи протокол постійної комісії з питань земельних відносин, будівництва, транспорту, зв’язку, екології та охорони навколишнього середовища від 26.11. 2021 року №9,

СІЛЬСЬКА РАДА ВИРІШИЛА:

1.Надати дозвіл гр. Трохановському Володимиру Петровичу на розробку проекту землеустрою щодо відведення в оренду земельної ділянки у для сінокосіння і випасання худоби орієнтовною площею 0,1000 га з них: 0,1000 га— для сінокосіння ї випасання худоби (КВЦПЗ А 01.08), на термін 7 (сім) років, із земель комунальної власності, земель сільськогосподарського призначення, пасовища у с. Підгайці на території Великосеверинівської сільської ради, Кропивницького району, Кіровоградської області.

2.Зобов’язати гр. Трохановського Володимира Петровича замовити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки вказаної в п.1 даного рішення в землевпорядній організації, що має відповідну ліцензію, та подати його на затвердження чергової сесії.

3.Попередити гр. Трохановського Володимира Петровича про те, що приступати до використання земельної ділянки до встановлення меж в натурі (на місцевості), одержання документів, що посвідчує право на неї, та їх державної реєстрації-забороняється.

4.Землевпорядній організації, що буде виконувати розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки, суворо дотримуватись вимог генеральних планів забудови населених пунктів Великосеверинівської сільської ради.

5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань земельних відносин, будівництва, транспорту, зв’язку, екології та охорони навколишнього середовища.

Сільський голова Сергій ЛЕВЧЕНКО