УКРАЇНА
Великосеверинівська сільська рада
КІРОВОГРАДСЬКОГО РАЙОНУ
КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ
IV СЕСІЯ VIII СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від 12/09/2017 року №112 Велика Северинка
Про затвердження порядку денного ІV сесії VІІІ скликання

Відповідно до ст. ст. 26,42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,

 1. Затвердити наступний порядок денний  ІV  сесії VIІІ скликання:
  1. Про затвердження порядку денного ІV сесії VIII скликання.
  2. Про затвердження Програми  «Турбота» по поліпшенню соціального захисту громадян на 2017-2018 роки (в новій редакції).
  3. Про затвердження Комплексної програми підтримки учасників антитерористичної операції в східних областях України та  членів їх сімей – мешканців Великосеверинівської сільської ради на 2017-2018 роки.
  4. Про внесення змін до рішення третьої сесії Великосеверинівської  сільської ради восьмого скликання  від 11 липня 2017 року №92 «Про сільський бюджет об’єднаної територіальної громади на 2017 рік».
  5. Про затвердження Програми поховання померлих безрідних та невідомих громадян на 2017-2018 роки.
  6. Про затвердження Програми підвищення кваліфікації посадових осіб місцевого самоврядування  та депутатів  Великосеверинівської сільської ради на 2017-2018.
  7. Про затвердження Програми «Соціальний автобус» на території об`єднаної громади на 2017-2018 роки.
  8. Про відмову у наданні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд в с. Підгайці гр. Івановському Івану Володимировичу.
  9. Про відмову у наданні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд та ведення особистого селянського господарства в с. Оситняжка гр. Висоцькому Олександру Віталійовичу.
  10. Про відмову у наданні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в с. Підгайці гр. Довженко Вірі Трохимівні.
  11. Про відмову у наданні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд гр. Лахаузову Анатолію Івановичу в с. Підгайці.
  12. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення індивідуального садівництва в СТ «Приозерний» гр.Кравченку Володимиру Миколайовичу.
  13. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення індивідуального садівництва в СТ «Приозерний» гр.Саратовцевій Людмилі Іванівні.
  14. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення індивідуального садівництва в СТ «Приозерний» гр.Кушнаренку Сергію Олександровичу.
  15. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення індивідуального садівництва в СТ «Приозерний» гр.Работновій Марині Валентинівні.
  16. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення індивідуального садівництва в СТ «Приозерний» гр.Баку Олександру Миколайовичу.
  17. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення індивідуального садівництва в СТ «Приозерний» гр.Невойт Олександрі Іванівні.
  18. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) в селі Підгайці гр. Мазуренку Олександру Івановичу.
  19. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельних ділянок длябудівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель та споруд (присадибна ділянка)та ведення особистого селянського господарства гр. Мельниченку Юрію Олексійовичу в селі Оситняжка.
  20. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) в селі Велика Северинка гр. Вовкожі Сергію Миколайовичу.
  21. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельних ділянок для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) та ведення особистого селянського господарства в селі Велика Северинка гр. Задорожній Ларисі Миколаївні.
  22. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) в селі Підгайці гр. Бевзюку Юрію Васильовичу.
  23. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр.Чемойдану Юрію Григоровичу в с.Підгайці.
  24. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр.Пустовій Таїсії Іванівні в с.Підгайці.
  25. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр.Чудіновичу Віктору Вікторовичу в с.Велика Северинка.
  26. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр.Обертасу Ігорю Миколайовичу в с.Підгайці.
  27. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр.Морозову Максиму Олександровичу в с.Підгайці.
  28. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр.Жикулу Олексію Сергійовичу в с.Підгайці.
  29. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр.Стукаленко Наталії Василівні в с.Підгайці.
  30. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр.Шнязі Валентині Опанасівні в с.Підгайці.
  31. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведенняземельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр.Кубальському Олександру Андрійовичу в с.Підгайці.
  32. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр.Волкову Миколі Всеволодовичу в с.Підгайці.
  33. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр.Крижанівському Дмитру Павловичу в с.Підгайці.
  34. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр.Фабриці Олександру Петровичу в с.Підгайці.
  35. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр.Бойко Тетяні Володимирівні в с.Підгайці.
  36. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) в с.Підгайці гр. Фабрикатору Олегу Вікторовичу.
  37. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для індивідуального садівництва в СТ «Труд» гр. Кондратюк Наталії Андріївні.
  38. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) та ведення особистого селянського господарства гр. Капуку ПетруТерентійовичу в с.Оситняжка.
  39. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) в с.Підгайці гр. Самохіній Людмилі Миколаївні.
  40. Про внесення змін до рішення Великосеверинівської сільської ради № 269 від 14 липня 2016 року та подовження терміну дії рішення Великосеверинівської сільської ради № 269 від 14 липня 2016 року.
  41. Про внесення змін до рішення Великосеверинівської сільської ради № 361 від 10 жовтня 2016 року.
  42. Про внесення змін до рішення Великосеверинівської сільської ради № 1290 від 04 березня 2015 року.
  43. Про внесення змін до рішення Великосеверинівської сільської ради № 811 від 11 грудня 2007 року.
  44. Про внесення змін до рішення Великосеверинівської сільської ради № 506 від 31 січня 2016 року.
  45. Про внесення змін до рішення Великосеверинівської сільської ради № 507 від 31 січня 2016 року.
  46. Про внесення змін до рішення Великосеверинівської сільської ради № 359 від 10 жовтня 2016 року.
  47. Про подовження терміну дії рішення Великосеверинівської сільської ради № 263 від 14 липня 2016 року на новий строк.
  48. Про подовження терміну дії рішення Великосеверинівської сільської ради № 678 від 06 листопада 2007 року та № 112 від 22 січня 2016 року на новий строк.
  49. Про подовження терміну дії рішення Великосеверинівської сільської ради № 680 від 06 листопада 2007 року та № 113 від 22 січня 2016 року на новий строк.
  50. Про подовження терміну дії рішення Великосеверинівської сільської ради № 314 від 14 липня 2016 року на новий строк.
  51. Про затвердження проекту з землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність членам ФГ «Король Галини Павлівни».
  52. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо проведення інвентарізації у с. Підгайці.
  53. Про передачу у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) гр. Чорній Тамарі Павлівні у с. Підгайці.
  54. Про передачу у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) гр. Пархоменко Наталії Юріївні у с. Підгайці.
  55. Про передачу у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) гр. Пархоменку Олександру Анатолійовичу у с. Підгайці.
  56. Про передачу у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) гр. Чорному Володимиру Антоновичу у с. Підгайці.
  57. Про розгляд заяви Петушинського А.А.
  58. Про продаж земельної ділянки несільськогосподарського призначення для здійснення підприємницької діяльності.
  59. Про скасування рішень Великосеверинівської сільської ради.
  60. Про надання дозволу на розроблення містобудівної документації «Оновлення та внесення змін до генерального плану села Оситняжка Кіровоградського району Кіровоградської області».

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Сільський голова С.ЛЕВЧЕНКО