УКРАЇНА
Великосеверинівська сільська рада
КРОПИВНИЦЬКОГО РАЙОНУ
КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ХVІІ СЕСІЯ VІІІ СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від 23/12/2021 року №1134 Велика Северинка
Про умови оплати праці Великосеверинівського сільського голови

Відповідно до ст.25 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», керуючись постановою Кабінету Міністрів України від 09 березня 2006 року №268 «Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів» зі змінами, Положенням про преміювання та надання матеріальної допомоги працівникам Великосеверинівської сільської ради,

СІЛЬСЬКА РАДА ВИРІШИЛА:

1.Встановити Великосеверинівському сільському голові ЛЕВЧЕНКУ Сергію Володимировичу:
-доплату за вислугу років в розмірі 25 відсотків  посадового окладу з урахуванням доплати за ранг посадової особи місцевого самоврядування;
-надбавку за високі досягнення у праці або за виконання особливо важливої роботи у розмірі 50 відсотків посадового окладу з урахуванням надбавки за вислугу років та надбавки за ранг посадової особи місцевого самоврядування.
2.Дозволити проводити у 2022 році щомісячне преміювання сільського голови в розмірі 100 відсотків  середньомісячної заробітної плати в межах кошторисних призначень.
3.Дозволити проводити преміювання сільського голови до державних, професійних свят і ювілейних дат в розмірі середньомісячної заробітної плати в межах кошторисних призначень та економії фонду оплати праці.
4.Надавати ЛЕВЧЕНКУ Сергію Володимировичу матеріальну допомогу на оздоровлення та допомогу на вирішення соціально-побутових питань у розмірі середньомісячної заробітної плати в межах кошторисних призначень.
5.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань планування, фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку та інвестицій сільської ради.

Сільський голова Сергій ЛЕВЧЕНКО