УКРАЇНА
Великосеверинівська сільська рада
КРОПИВНИЦЬКОГО РАЙОНУ
КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ХVІІ СЕСІЯ VІІІ СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від 23/12/2021 року №1138 Велика Северинка
Про організацію харчування дітей у закладах освіти Великосеверинівської сільської ради у 2022 році

Відповідно до Закону України «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям», на підставі Закону України «Про освіту», Закону України «Про повну загальну середню освіту», Закону України «Про дошкільну освіту», Закону України «Про соціальний та правовий захист військовослужбовців та їх сімей», Закону України «Про внесення змін до деяких законів України щодо забезпечення безкоштовним харчуванням дітей внутрішньо переміщених осіб», Закону України «Про забезпечення прав і свобод внутрішньо переміщених осіб», керуючись статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,

СІЛЬСЬКА РАДА ВИРІШИЛА:

1.Встановити у 2022 році вартість харчування однієї дитини в день у закладах освіти Великосеверинівської сільської ради згідно додатка 1.
2.Організувати харчування у 2022 році за рахунок коштів бюджету Великосеверинівської сільської ради для дітей згідно додатка 2.
3.Встановити у 2022 році розмір плати для батьків за харчування однієї дитини в день у закладах освіти Великосеверинівської сільської ради згідно додатка 1.
4.Встановити знижку розміру плати для батьків за харчування в закладах дошкільної освіти та дошкільного підрозділу Високобайрацької гімназії, сім’ям, які мають трьох і більше дітей на 50%.
5.Дозволити відділу освіти, молоді та спорту, культури та туризму на підставі протоколів батьківських зборів встановити розмір плати за харчування однієї дитини в день – 7 гривень за рахунок батьківських коштів вихованцям пільгових категорій визначених у додатку 2.
6.Дозволити відділу освіти, молоді та спорту, культури та туризму на підставі протоколів батьківських зборів встановити для батьків, які мають трьох і більше дітей, розмір плати за харчування однієї дитини в день – 13,50 гривень за рахунок батьківських коштів в закладах дошкільної освіти та дошкільного підрозділу Високобайрацької гімназії.
7.Дозволити керівникам закладів освіти Великосеверинівської сільської ради за рішенням батьківського комітету збільшувати вартість харчування однієї дитини в день за рахунок батьківської плати.
8.Дозволити керівникам закладів дошкільної освіти та дошкільного підрозділу Високобайрацької гімназії у літній оздоровчий період (90 днів) збільшити витрати на харчування вихованців на 10%.
9.Уповноважити відділ освіти, молоді та спорту, культури та туризму Великосеверинівської сільської ради здійснювати контроль за організацією харчування в закладах освіти сільської ради у встановленому законодавством порядку.
10.Визнати таким, що втратило чинність рішення сесії Великосеверинівської сільської ради від 28 грудня 2020 року №71 «Про організацію харчування дітей у закладах освіти Великосеверинівської сільської ради у 2021 році» зі змінами.
11.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію сільської ради з питань освіти, фізичного виховання, культури, охорони здоров’я та соціального захисту.

Сільський голова Сергій ЛЕВЧЕНКО

Додатки :

Додаток
Додаток