УКРАЇНА
Великосеверинівська сільська рада
КРОПИВНИЦЬКОГО РАЙОНУ
КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ХХІV СЕСІЯ VІІІ СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від 03/05/2022 року №1186 Велика Северинка
Про розроблення технічної документації щодо інвентаризації земельної ділянки

Відповідно до ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 12, 186 Земельного кодексу України, ст.ст. 26, 35 Закону України «Про землеустрій», з метою впорядкування угідь з подальшим залученням коштів у бюджет територіальної громади, враховуючи протокол постійної комісії з питань земельних відносин, будівництва, транспорту, зв’язку, екології та охорони навколишнього середовища від 11 лютого 2022 року № 10,

СІЛЬСЬКА РАДА ВИРІШИЛА:

1. Надати виконавчому комітету Великосеверинівської сільської ради дозвіл на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки комунальної власності, кадастровий номер 3522582100:02:000:2618, площею 83,8013 га, яка розташована на території Великосеверинівської сільської ради Кропивницького району Кіровоградської області.
2. Рекомендувати виконавчому комітету Великосеверинівської сільської ради замовити технічну документацію із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки комунальної власності вказаної в п.1 даного рішення в землевпорядній організації що має відповідну ліцензію, та подати його на затвердження чергової сесії.
3. Розроблену технічну документацію із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки комунальної власності, після внесення відомостей про земельну ділянку до Державного земельного кадастру, подати до Великосеверинівської сільської ради для розгляду та затвердження в установленому законом порядку.
4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань земельних відносин, будівництва, транспорту, зв’язку, екології та охорони навколишнього середовища.

Сільський голова Сергій ЛЕВЧЕНКО