УКРАЇНА
Великосеверинівська сільська рада
КРОПИВНИЦЬКОГО РАЙОНУ
КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ХХV СЕСІЯ VІІІ СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від 13/05/2022 року №1189 Велика Северинка
Про намір передачі комунального майна в оренду

Відповідно до ст.ст.26, 59, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ч. 3 ст. 9 Закону України «Про оренду державного та комунального майна», п. 53 Порядку передачі в оренду державного та комунального майна, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03.06.2020 №483, листа Служби судової охорони Територіального управління Служби судової охорони у Кіровоградській області вих. 42.06.-53 від 25.04.2022 року «Про передачу в оренду приміщення» та з метою ефективного використання комунального майна Великосеверинівської територіальної громади,

СІЛЬСЬКА РАДА ВИРІШИЛА:

1.Передати в оренду об’єкт нерухомого майна комунальної власності Великосеверинівської сільської ради – адміністративне приміщення загальною площею 14,7 кв. м. що знаходиться за адресою: вул. Миру,1 с. Велика Северинка Кропивницького району Кіровоградської області ТУ ССО у Кіровоградській області.
2. Погодити термін оренди нерухомого майна комунальної власності Великосеверинівської сільської ради – адміністративне приміщення загальною площею 14,7 кв. м. на 25 років.
3.Доручити Великосеверинівському сільському голові Сергію Левченку укласти договір оренди нежитлового приміщення загальною площею 14,7 кв. м. що знаходиться за адресою: вул. Миру,1 с. Велика Северинка Кропивницького району Кіровоградської області та задекларувати у ньому умову: що сторони договору погоджують у разі необхідності протягом дванадцяти місяців (або іншого законодавчо визначеного строку відносно комунального майна) після закінчення воєнного стану внесення змін до нього. Здійснити укладання зазначеного договору з врахуванням вимог діючого законодавства періоду воєнного стану.
4.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань планування, фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку та інвестицій сільської ради.

Сільський голова Сергій ЛЕВЧЕНКО