УКРАЇНА
Великосеверинівська сільська рада
КРОПИВНИЦЬКОГО РАЙОНУ
КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ХХVІІ СЕСІЯ VІІІ СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від 06/07/2022 року №1203 Велика Северинка
Про відмову щодо повторного розгляду заяви гр. Чудіновича Сергія Вікторовича

Відповідно до ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 12 , пп.5 п. 27 Перехідних положень Земельного кодексу України, п.5 Закону України « Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо особливостей регулювання земельних відносин в умовах воєнного стану», розглянувши рішення Кіровоградського окружного адміністративного суду від 15 лютого 2022 року справа 340/9289/21 та заслухавши інформацію сільського голови,

СІЛЬСЬКА РАДА ВИРІШИЛА:

1. Відповідно до пп.5 п. 27 Перехідних положень Земельного кодексу України, п.5 Закону України « Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо особливостей регулювання земельних відносин в умовах воєнного стану» безоплатна передача земель державної, комунальної власності у приватну власність, надання дозволів на розроблення документації із землеустрою з метою такої безоплатної передачі, розроблення такої документації забороняється. В зв’язку з даними обставинами повторний розгляд заяви гр. Чудіновича Сергія Вікторовича про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки площею 2,0000 га, кадастровий номер 3522581200:02:000:3515 буде розглянуто після завершення військового стану або внесення відповідних змін до законодавства.
2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань земельних відносин, будівництва, транспорту, зв’язку, екології та охорони навколишнього середовища.

 

Сільський голова Сергій ЛЕВЧЕНКО