УКРАЇНА
Великосеверинівська сільська рада
КРОПИВНИЦЬКОГО РАЙОНУ
КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ХХVІІ СЕСІЯ VІІІ СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від 06/07/2022 року №1205 Велика Северинка
Про відмову у надані дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду ТОВ «Юкрейн Тауер Компані»

Відповідно до ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.ст. 12, 123 Земельного кодексу України, ст. 24 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», розглянувши клопотання представника ТОВ «Юкрейн Тауер Компані» Землянської Тетяни Іванівни від 23 червня 2022 року № 315/02-24 та заслухавши інформацію сільського голови,

СІЛЬСЬКА РАДА ВИРІШИЛА:

1. Відмовити ТОВ «Юкрейн Тауер Компані» у наданні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду на 49 (сорок дев’ять) років, орієнтовною площею 0,0048 га для розміщення та експлуатації об’єктів і споруд телекомунікації у с. Кандаурове у зв’язку з тим, що відповідно ст. 24 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» передбачається заборона передачі (надання) земельних ділянок із землі державної або комунальної власності у власність або у користування фізичним або юридичним особам для містобудівних потреб у разі відсутності плану зонування або детального плану території, затвердженого відповідно до вимог цього Закону та відсутня письмова згода землекористувача, засвідчена нотаріально.
2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань земельних відносин, будівництва, транспорту, зв’язку, екології та охорони навколишнього середовища.

 

Сільський голова Сергій ЛЕВЧЕНКО