УКРАЇНА
Великосеверинівська сільська рада
КРОПИВНИЦЬКОГО РАЙОНУ
КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ХХІХ СЕСІЯ VІІІ СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від 22/12/2022 року №1247 Велика Северинка
Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення в оренду земельної ділянки для сінокосіння і випасання худоби гр. Салову Сергію Віталійовичу на території Великосеверинівської сільської ради

Відповідно пп.34 п.1 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.ст. 12, 22, 34, 93, 116, 118, 134, 186 Земельного кодексу України, ст.ст. 19, 20, 50 Закону України «Про землеустрій», клопотання від 12 січня 2022 року № 31/02-24 гр. Салова Сергія Віталійовича та враховуючи протокол постійної комісії з питань земельних відносин, будівництва, транспорту, зв’язку, екології та охорони навколишнього середовища від 11 лютого 2022 року № 10,

СІЛЬСЬКА РАДА ВИРІШИЛА:

1.Надати дозвіл гр. Салову Сергію Віталійовичу на розробку проекту землеустрою щодо відведення в оренду земельної ділянки орієнтованою площею – 3,0000 га для сінокосіння і випасання худобина термін 25 (двадцять п’ять) років із земель комунальної власності, земель сільськогосподарського призначення, пасовища на території Великосеверинівської сільської ради Кропивницького району Кіровоградської області.

2.Зобов’язати гр. Салова Сергія Віталійовича замовити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки вказаної в п.1 даного рішення в землевпорядній організації, що має відповідну ліцензію, та подати його на затвердження чергової сесії.

3.Попередити гр. Салова Сергія Віталійовича про те, що приступати до використання земельної ділянки до встановлення меж в натурі (на місцевості), одержання документів, що посвідчує право на неї, та їх державної реєстрації – забороняється.

4.Землевпорядній організації, що буде виконувати розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки, суворо дотримуватись вимог генеральних планів забудови населених пунктів Великосеверинівської сільської ради.

5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань земельних відносин, будівництва, транспорту, зв’язку, екології та охорони навколишнього середовища.

Сільський голова Сергій ЛЕВЧЕНКО