УКРАЇНА
Великосеверинівська сільська рада
КРОПИВНИЦЬКОГО РАЙОНУ
КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ХХІХ СЕСІЯ VІІІ СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від 22/12/2022 року №1248 Велика Северинка
Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення в оренду земельної ділянки для сінокосіння і випасання худоби гр. Дубовій Катерині Вадимівні на території Великосеверинівської сільської ради

Відповідно пп.34 п.1 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 12, ст. 58, п.4 ст.59, п.2 ст.134 Земельного кодексу України, розглянувши клопотання від 10 лютого 2022 року № 92/02-24 гр. Дубової Катерини Вадимівни,

СІЛЬСЬКА РАДА ВИРІШИЛА:

1.Відмовити у наданні дозволу гр. Дубовій Катерині Вадимівні на розробку проекту землеустрою щодо відведення в оренду земельної ділянки орієнтованою площею – 0,0200 га для сінокосіння і випасання худобина термін 25 (двадцять п’ять) років із земель комунальної власності, земель сільськогосподарського призначення, пасовища у с. Підгайці на території Великосеверинівської сільської ради Кропивницького району Кіровоградської області в звязку з тим, що зазначена земельна ділянка у викопіюванні знаходиться в прибережній захисній смузі р. Мамайка. Прибережні захисні смуги вздовж морів, річок та навколо водойм, крім земель, зайнятих лісами належать до земель водного фонду (ст. 58 ЗКУ).
Відповідно до п.4 ст.59 ЗКУ громадянам та юридичним особам органами виконавчої влади або органами місцевого самоврядування із земель водного фонду можуть передаватися на умовах оренди земельні ділянки прибережних захисних смуг, смуг відведення і берегових смуг водних шляхів, озера, водосховища, інші водойми, болота та острови для сінокосіння (код КВЦПЗ – 10.06). Земельні ділянки для сінокосіння і випасання худоби мають код КВЦПЗ – 01.08.
Згідно п. 2 ст.134 ЗКУ не підлягають продажу, передачі в користування на конкурентних засадах (на земельних торгах) земельні ділянки державної чи комунальної власності у разі передачі громадянам земельних ділянок для сінокосіння і випасання худоби (код КВЦПЗ – 01.08.). Земельні ділянки для сінокосіння (код КВЦПЗ – 10.06) підлягають продажу, передачі в користування на конкурентних засадах (на земельних торгах).

2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань земельних відносин, будівництва, транспорту, зв’язку, екології та охорони навколишнього середовища.

Сільський голова Сергій ЛЕВЧЕНКО