УКРАЇНА
Великосеверинівська сільська рада
КРОПИВНИЦЬКОГО РАЙОНУ
КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ХХІХ СЕСІЯ VІІІ СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від 22/12/2022 року №1255 Велика Северинка
Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на території Великосеверинівської сільської ради

Відповідно ст. 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, ст.ст. 12 , 186 Земельного кодексу України, ст.19, 55 Закону України “Про землеустрій”, заслухавши інформацію сільського голови,

СІЛЬСЬКА РАДА ВИРІШИЛА:

1.Надати дозвіл виконавчому комітету Великосеверинівської сільської ради на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) загальною площею 83,8013 га в тому числі: 83,8013 га — для ведення фермерського господарства, кадастровий номер 3522582100:02:000:2618 на території Великосеверинівської сільської ради Кропивницького району Кіровоградської області.

2.Доручити сільському голові Великосеверинівської сільської ради замовити технічну документацію. вказаної в п.1 даного рішення в землевпорядній організації, що має відповідну ліцензію, та подати його на затвердження чергової сесії.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань земельних відносин, будівництва, транспорту, зв’язку, екології та охорони навколишнього середовища.

 

Сільський голова Сергій ЛЕВЧЕНКО