УКРАЇНА
Великосеверинівська сільська рада
КРОПИВНИЦЬКОГО РАЙОНУ
КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ХХІХ СЕСІЯ VІІІ СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від 22/12/2022 року №1261 Велика Северинка
Про надання дозволу на виготовлення технічної документації з нормативної грошової оцінки земель с. Червоний Кут Великосеверинівської сільської ради

Відповідно ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.12 Земельного кодексу України, Закону України «Про землеустрій», ст.18 Закону України «Про оцінку земель», ст. 271 Податкового кодексу України, наказу Мінагрополітики від 25.11.2016 р. №489 «Порядок нормативної грошової оцінки земель населених пунктів», відповідно до Методики нормативної грошової оцінки земельних ділянок, затвердженої постанови Кабінету Міністрів України від 03.11.2021 року № 1147, в зв’язку з необхідністю поновлення нормативної грошової оцінки земель населених пунктів Великосеверинівської сільської ради Кропивницького району Кіровоградської області та заслухавши інформацію сільського голови,

СІЛЬСЬКА РАДА ВИРІШИЛА:

1. Надати дозвіл виконавчому комітету Великосеверинівській сільській раді на виготовлення технічної документації з нормативної грошової оцінки земель населеного пункту: село Червоний Кут Кропивницького району Кіровоградської області.
2. Доручити сільському голові укласти договір на виготовлення технічних документацій з нормативної грошової оцінки земель населених пунктів Великосеверинівської сільської ради з проектною організацією, яка має дозвіл (ліцензію) на право проведення відповідних робіт.
3. Технічну документацію з нормативної грошової оцінки земель населеного пункту: село Червоний Кут Великосеверинівської сільської ради зазначених в п.1 цього рішення подати на затвердження чергової сесії Великосеверинівської сільської ради.
4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань земельних відносин, будівництва, транспорту, зв’язку, екології та охорони навколишнього середовища.

 

Сільський голова Сергій ЛЕВЧЕНКО