УКРАЇНА
Великосеверинівська сільська рада
КРОПИВНИЦЬКОГО РАЙОНУ
КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ХХІХ СЕСІЯ VІІІ СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від 22/12/2022 року №1276 Велика Северинка
Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та передачі земельної ділянки у власність в с. Високі Байраки гр. Рибаковій Людмилі Володимирівні

Відповідно пп.34, 35, п. 2 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.ст.12, 39, 40, 81,121,122,125,126,186, ст. 27 розділу Х «Перехідних положень» Земельного кодексу України, ст.19 Закону України «Про землеустрій», беручи до уваги містобудівну документацію «Коригування генерального плану села Високі Байраки Кіровоградського району Кіровоградської області, затверджену рішенням Високобайрацької сільської ради від 22 серпня 2017 року № 400, розглянувши надану технічну документацію та клопотання від 15.02.2022 року № 156/02-24 гр. Рибакової Людмили Володимирівни та заслухавши інформацію сільського голови

СІЛЬСЬКА РАДА ВИРІШИЛА:

1.Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) загальною площею 0,1071 га із земель житлової та громадської забудови, що перебуває у запасі населеного пункту с. Високі Байраки Великосеверинівської сільської ради, в тому числі: 0,1071 га — для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Рибаковій Людмилі Володимирівні в с. Високі Байраки по вул. Садова, 38 Великосеверинівської сільської ради Кропивницького району Кіровоградської області.

2. Передати у власність земельну ділянку загальною 0,1071 га із земель житлової та громадської забудови, що перебуває у запасі населеного пункту с. Високі Байраки Великосеверинівської сільської ради, в тому числі: 0,1071 га — для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) (КВЦПЗ В.02.01), забудовані землі під житловою одно- та двоповерховою забудовою, кадастровий номер 3522582100:51:000:0131 гр. Рибаковій Людмилі Володимирівні в с. Високі Байраки по вул. Садова, 38 Великосеверинівської сільської ради Кропивницького району Кіровоградської області.

3.Зобов’язати гр. Рибакову Людмилу Володимирівну зареєструвати речове право на земельну ділянку та надати копію реєстраційного документа до виконкому Великосеверинівської сільської ради.

4.Зобов’язати гр. Рибакову Людмилу Володимирівну суворо дотримуватися вимог земельного та природоохоронного законодавства України, забезпечувати використання земельної ділянки за цільовим призначенням та дотримуватися встановлених обмежень (обтяжень) на земельну ділянку, забезпечувати захист земель від пожеж, забруднення, засмічення, заростання бур’янами, чагарниками і дрібнолісся.

5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань земельних відносин, будівництва, транспорту, зв’язку, екології та охорони навколишнього середовища.

 

 

Сільський голова Сергій ЛЕВЧЕНКО