УКРАЇНА
Великосеверинівська сільська рада
КРОПИВНИЦЬКОГО РАЙОНУ
КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ХХХІІ СЕСІЯ VІІІ СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від 23/05/2023 року №1301 Велика Северинка
Про затвердження порядку денного ХХХІІ сесії VIII скликання

Відповідно до ст. ст. 26,42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»

СІЛЬСЬКА РАДА ВИРІШИЛА:

Затвердити наступний порядок денний ХХХІІ сесії VIII скликання:

1.Про затвердження порядку денного ХХХІІ сесії VIII скликання.
2. Про внесення змін до рішення від 22 грудня 2022 року № 1231«Про бюджет Великосеверинівської сільської територіальної громади на 2023 рік» (код бюджету 11507000000).
3. Про внесення змін до структури та штатного розпису Великосеверинівської сільської ради.
4. Про внесення змін до структури та штатного розпису КЗ «Центр надання соціальних послуг населенню Великосеверинівської сільської ради Кропивницького району Кіровоградської області».
5. Про створення Служби у справах дітей Великосеверинівської сільської ради Кропивницького району Кіровоградської області.
6. Про внесення змін до Регламенту Великосеверинівської сільської ради.
7. Про затвердження Цільової Програми профілактики рецидивної злочинності та правопорушень на території Великосеверинівської громади Кропивницького району Кіровоградської області на період 2023-2025 роки.
8. Про затвердження Програми компенсації фізичним особам, які надають соціальні послуги з догляду на непрофесійній основі на 2022-2024 роки в новій редакції.
9. Про внесення змін до рішення Великосеверинівської сільської ради від 17.02.2021 року № 258 «Про затвердження програми фінансової підтримки житлово – комунальних підприємств Великосеверинівської сільської ради на 2021 – 2023 роки».
10. Про внесення змін до рішення Великосеверинівської сільської ради від 22.12.2022 року № 1242 «Програма розвитку культури та охорони культурної спадщини Великосеверинівської сільської ради на 2023-2024 роки».
11. Про внесення змін і доповнень Програми «Турбота» по поліпшенню соціального захисту громадян на 2021-2023 роки, затвердженої рішенням Великосеверинівської сільської ради від 23 грудня 2021 року№1149.
12.Про призупинення реалізації у 2023 році «Програми оздоровлення та відпочинку дітей Великосеверинівської сільської ради на 2021-2023 роки».
13.Про передачу в тимчасове безоплатне користування частини кімнати нежитлового приміщення комунальної власності за адресою: с. Велика Северинка вул. Миру,1.
14.Про розроблення проекту Кодексу етики депутата Великосеверинівської сільської ради.
15.Про розгляд висновку спеціаліста щодо проведення перевірки-аудиту в КП «Созонівський комунальник».
16. Про передачу земельної ділянки у власність в с. Лозуватка гр. Глинській Галині Станіславівні.
17.Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та передачі земельної ділянки у власність
в с. Оситняжка гр. Дяченко Галині Федосіївні.
18.Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та передачі земельної ділянки у власність в с. Підгайці гр. Махотці Ользі Петрівні.
19.Про затвердження містобудівної документації «Детальний план частини території села Підгайці Великосеверинівської сільської ради Кропивницького району Кіровоградської області».
20.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення в оренду земельної ділянки для городництва гр. Литвин Світлані Іванівні у с. Високі Байраки Великосеверинівської сільської ради.
21.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення в оренду земельної ділянки для городництва гр. Бабенко Тетяні Володимирівні у с. Підгайці Великосеверинівської сільської ради.
22.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою встановлення платного сервітуту ФОП НЕТИСУ Віталію Юрійовичу.
23.Про надання дозволу на розроблення детального плану території в адміністративних межах Великосеверинівської сільської ради (за межами населеного пункту) Кропивницького району Кіровоградської області.
24.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для ведення товарного сільськогосподарського виробництва шляхом зміни цільового призначення на території Великосеверинівської сільської ради.
25.Про подовження та внесення змін до договору оренди землі.
26.Про подовження та внесення змін до договору оренди землі.
27.Про подовження та внесення змін до договору оренди землі.
28.Про відмову у наданні земельної ділянки.
29.Про передачу земельної ділянки у власність СТ «КОЛОС» гр. Слободян Марині Анатоліївні.

30.Про передачу земельної ділянки у власність в с. Велика Северинка гр. Томчуку Олександру Олександровичу.
31.Про передачу земельної ділянки у власність в с. Лозуватка гр. Ребро Валентині Григорівні.
32.Про передачу земельної ділянки у власність в с. Лозуватка гр. Ребру Миколі Петровичу.
33.Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та передачі земельної ділянки у спільну часткову власність в с. Підгайці гр. Мороз Наталії Миколаївні та гр. Кучмі Павлу Миколайовичу.
34.Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та передачі земельної ділянки у власність в с. Підгайці гр. Бас Людмилі Володимирівні.
35.Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та передачі земельної ділянки у власність в с. Високі Байраки гр. Тарапаці Олександру Дмитровичу.
36.Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) в оренду для будівництва та обслуговування будівель торгівлі в с. Підгайці гр. Замші Тетяні Іванівні.
37.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду шляхом зміни цільового призначення для ведення товарного сільськогосподарського виробництва ПрАТ «СГ НАДІЯ НОВА» на території Великосеверинівської сільської ради.
38.Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та передачі земельної ділянки у власність в с. Велика Северинка гр. Кравченку Павлу Васильовичу.
39.Про надання дозволу на укладання договору суборенди земельної ділянки.
40. Про погодження проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж села Оситняжка Великосеверинівської сільської ради Кіровоградського району (з 28.11.2018 року – Кропивницького району) Кіровоградської області

Сільський голова Сергій ЛЕВЧЕНКО