УКРАЇНА
Великосеверинівська сільська рада
КРОПИВНИЦЬКОГО РАЙОНУ
КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ХХХІІ СЕСІЯ VІІІ СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від 23/05/2023 року №1314 Велика Северинка
Про розроблення проекту Кодексу етики депутатів Великосеверинівської сільської ради

Відповідно Конституції України, Законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про статус депутатів місцевих рад», «Про запобігання корупції, Регламенту Великосеверинівської сільської ради затвердженого рішенням сесії Великосеверинівської сільської ради №33 від 24 грудня 2020 року , розглянувши висновки та рекомендації постійної комісії з питань регламенту, законності, депутатської діяльності, етики та запобігання корупції від 09.01.2023 року,

СІЛЬСЬКА РАДА ВИРІШИЛА:

1. Доручити начальнику відділу правового забезпечення та інвестиційної діяльності розробити проект Кодексу етики депутатів Великосеверинівської сільської ради.
2. Виконавчому комітету Великосеверинівської сільської ради погодити проект Кодексу депутата Великосеверинівської сільської ради та подати на затвердження сесії Великосеверинівської сільської ради.
3.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань регламенту, законності, депутатської діяльності, етики та запобігання корупції Великосеверинівської сільської ради.

Сільський голова Сергій ЛЕВЧЕНКО