УКРАЇНА
Великосеверинівська сільська рада
КРОПИВНИЦЬКОГО РАЙОНУ
КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ХХХІІ СЕСІЯ VІІІ СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від 23/05/2023 року №1319 Велика Северинка
Про затвердження містобудівної документації «Детальний план частини території села Підгайці Великосеверинівської сільської ради Кропивницького району Кіровоградської області»

Відповідно до ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку», ст. 19 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», Постанови Кабінету Міністрів України від 25.05.2011 року №555 «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні», Наказом Мінрегіонбуду України від 16.11.2011 року № 290 «Про затвердження Порядку розроблення містобудівної документації», розглянувши містобудівну документацію «Детальний план частини території села Підгайці Великосеверинівської сільської ради Кропивницького району Кіровоградської області» приватним підприємством «І-Експерт-Сервіс», взявши до уваги Протокол №1 громадських слухань щодо врахування громадської думки з обговорення містобудівної документації «Детальний план території (орієнтовною площею 2,0000 га) під розміщення об’єктів торгівлі, що обмежується зі сходу – вул. Тарана, з півночі – землі для будівництва та обслуговування житлового будинку, із заходу – вул. Паркова, з півдня – дорога місцевого значення ІІ категорії О120808 Кропивницький – Підгайці на М-12» від 31 березня 2023 року та протокол постійної комісії з питань земельних відносин, будівництва, транспорту, зв’язку, екології та охорони навколишнього середовища від 20 квітня 2023 року № 14,

СІЛЬСЬКА РАДА ВИРІШИЛА:

1. Затвердити містобудівну документацію «Детальний план частини території села Підгайці Великосеверинівської сільської ради Кропивницького району Кіровоградської області».

2. Забов’язати виконавчий комітет Великосеверинівської сільської ради:
– оприлюднити дане рішення шляхом його розміщення на веб-сайті органу місцевого самоврядування;
– забезпечити загальну доступність матеріалів містобудівної документації шляхом його розміщення на веб-сайті органу місцевого самоврядування та у загальнодоступному місці у приміщенні Великосеверинівської сільської ради.
3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань земельних відносин, будівництва, транспорту, зв’язку, екології та охорони навколишнього середовища.

 

Сільський голова Сергій ЛЕВЧЕНКО