УКРАЇНА
Великосеверинівська сільська рада
КРОПИВНИЦЬКОГО РАЙОНУ
КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ХХХІІ СЕСІЯ VІІІ СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від 23/05/2023 року №1321 Велика Северинка
Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення в оренду земельної ділянки для городництва гр. Бабенко Тетяні Володимирівні у с. Підгайці Великосеверинівської сільської ради

Відповідно пп.34 п.1 ст. 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, ст.ст. 12, 20, 22, 36, 93, 134, 186 Земельного кодексу України, ст.ст. 19, 20, 50 Закону України “Про землеустрій” та розглянувши клопотання від 22.02.2023 року № 108/02-24 гр. Бабенко Світлани Володимирівни та враховуючи протокол постійної комісії з питань земельних відносин, будівництва, транспорту, зв’язку, екології та охорони навколишнього середовища від 20 квітня 2023 року № 14,

СІЛЬСЬКА РАДА ВИРІШИЛА:

1.Надати дозвіл гр. Бабенко Світлані Володимирівні на розробку проекту землеустрою щодо відведення в оренду земельної ділянки для городництва орієнтовною площею 0,1000 га з них: 0,1000 га— для городництва (КВЦПЗ А 01.07), на термін 7 (сім) років, із земель комунальної власності, земель сільськогосподарського призначення, с. Підгайці на території Великосеверинівської сільської ради, Кропивницького району, Кіровоградської області.
2.Зобов’язати гр. Бабенко Тетяну Володимирівну замовити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки вказаної в п.1 даного рішення в землевпорядній організації, що має відповідну ліцензію, та подати його на затвердження чергової сесії.
3.Попередити гр. Бабенко Тетяні Володимирівну про те, що приступати до використання земельної ділянки до встановлення меж в натурі (на місцевості), одержання документів, що посвідчує право на неї, та їх державної реєстрації-забороняється.
4.Землевпорядній організації, що буде виконувати розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки, суворо дотримуватись вимог генеральних планів забудови населених пунктів Великосеверинівської сільської ради.
5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань земельних відносин, будівництва, транспорту, зв’язку, екології та охорони навколишнього середовища.

 

Сільський голова Сергій ЛЕВЧЕНКО