УКРАЇНА
Великосеверинівська сільська рада
КРОПИВНИЦЬКОГО РАЙОНУ
КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ХХХІІ СЕСІЯ VІІІ СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від 23/05/2023 року №1322 Велика Северинка
Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою встановлення платного сервітуту ФОП НЕТИСУ Віталію Юрійовичу.

Відповідно до п. 34 ч. 1 ст. 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні. статтями 12, 38, 79-1, 99, 100,124-1 Земельного Кодексу України, ст. 20, 25, 50 Закону України «Про землеустрій», розглянувши заяву від 22.03.2023 року № 156/02-24 ФОП Нетиса Віталія Юрійовича, беручи до уваги протокол постійної комісії з питань земельних відносин, будівництва, транспорту, зв’язку, екології та охорони навколишнього середовища від 20 квітня 2023 року № 14, враховуючи зауваження та пропозиції сільського голови та депутатів сільської ради,

СІЛЬСЬКА РАДА ВИРІШИЛА:

1. Надати ФОП Нетису Віталію Юрійовича дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою встановлення платного строкового земельного сервітуту (для розміщення малої архітектурної форми), ураховуючи фактичне розміщення малих архітектурних форм (згідно паспорту прив’язки малої архітектурної форми для впровадження підприємницької діяльності №1 та паспорту прив’язки малої архітектурної форми для впровадження підприємницької діяльності №2, погоджених рішенням виконавчого комітету Великосеверинівської сільської ради від 28.04.2011 року № 21) на території Великосеверинівської сільської ради за адресою: с. Підгайці між вул. Тарана та вул. Степова, орієнтовною площею до 0,0100 га.
2. Зобов’язати ФОП Нетиса Віталія Юрійовича протягом 1 (одного) місяця протягом 1 (одного) місяця з моменту прийняття рішення замовити у суб’єктів господарювання, що є розробниками документації із землеустрою, згідно з вимогами, передбаченими чинним законодавством, розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою встановлення платного строкового земельного сервітуту та після його погодження, відповідно до чинного законодавства, подати цей проект протягом 7 (семи) місяців з моменту прийняття рішення на затвердження чергової сесії.
3.Землевпорядній організації, що буде виконувати розробку проекту землеустрою згідно п. 1 даного рішення, суворо дотримуватись вимог генеральних планів забудови населених пунктів Великосеверинівської сільської ради.
4. Встановити, що площа та конфігурація земельної ділянки визначаються під час складання проекту землеустрою щодо її відведення.
5. Відзначити, що:
5.1. У разі якщо при складанні проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою встановлення земельного сервітуту виникне невідповідність місця розташування об’єкта вимогам законів, прийнятих відповідно до них нормативно-правових актів, генерального плану міста та іншої містобудівної документації, схем землеустрою і техніко-економічних обґрунтувань використання та охорони земель адміністративно-територіальних утворень, проектів землеустрою щодо впорядкування територій населених пунктів, затверджених в установленому порядку, то це рішення втрачає чинність.
5.2. Це рішення не дає право на освоєння території.
5.3. Проекти землеустрою щодо відведення земельних ділянок підлягають погодженню у порядку, встановленому ст. 186 Земельного кодексу України.
5.4. У разі якщо протягом шести місяців не буде розроблений проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою встановлення платного строкового земельного сервітуту та не подано розробниками документації із землеустрою до Великосеверинівської сільської ради на затвердження, дане рішення про надання дозволу на виготовлення проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою встановлення платного строкового земельного сервітуту за фактичним розміщенням малих архітектурних форм (згідно паспорту прив’язки малої архітектурної форми для впровадження підприємницької діяльності №1 та паспорту прив’язки малої архітектурної форми для впровадження підприємницької діяльності №2, погодженого рішенням виконавчого комітету Великосеверинівської сільської ради від 28.04.2011 року № 21) на території Великосеверинівської сільської ради за адресою: с. Підгайці між вул. Тарана та вул. Степова, орієнтовною площею до 0,0100 га вважається анульованим.
6. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань земельних відносин, будівництва, транспорту, зв’язку, екології та охорони навколишнього середовища.

 

Сільський голова Сергій ЛЕВЧЕНКО