УКРАЇНА
Великосеверинівська сільська рада
КІРОВОГРАДСЬКОГО РАЙОНУ
КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ
IV СЕСІЯ VIII СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від 12/09/2017 року №133 Велика Северинка
Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельних ділянок для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) та ведення особистого селянського господарства в селі Велика Северинка гр. Задорожній Ларисі Миколаївні

Відповідно пп.34 п.1 ст. 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, ст.ст.12,33,39,40,81,118,121 Земельного кодексу України, ст.ст. 19, 20, 50 Закону України “Про землеустрій”, та розглянувши заяву гр. Задорожньої Лариси Миколаївни,

1. Надати дозвіл гр. Задорожній Ларисі Миколаївні на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельних ділянок орієнтовною площею 0,3200 га з них: 0,1400 га — для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) (КВЦПЗ В 02.01) за рахунок земель запасу населеного пункту, земель житлової та громадської забудови призначених для одно – та двоповерхової забудови в селі Велика Северинка по вул. Дарвіна 1 а, Кіровоградського району Кіровоградської області, 0,1100 га — для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) (КВЦПЗ В 02.01) за рахунок земель запасу населеного пункту, земель житлової та громадської забудови призначених для одно – та двоповерхової забудови в селі Велика Северинка по пров. Бикова 3, Кіровоградського району Кіровоградської області,0,0700 га – для ведення особистого селянського господарства (КВЦПЗ А 01.03), сільськогосподарські землі, рілля в селі Велика Северинка по пров. Бикова 3, Кіровоградського району Кіровоградської області.

2. Зобов”язати гр. Задорожню Ларису Миколаївну замовити проект землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки вказаної в п.1 цього рішення в землевпорядній організації, що має відповідну ліцензію, та подати його на затвердження чергової сесії.

3. Землевпорядній організації, що буде виконувати розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки, суворо дотримуватись вимог генеральних планів забудови населених пунктів Великосеверинівської сільської ради.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на землевпорядника сільської ради.

 

 

 

 

 

 

 

 

Сільський голова С.ЛЕВЧЕНКО