УКРАЇНА
Великосеверинівська сільська рада
КРОПИВНИЦЬКОГО РАЙОНУ
КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ХХХІІІ СЕСІЯ VІІІ СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від 29/06/2023 року №1346 Велика Северинка
Про затвердження Програми «Надання підтримки внутрішньо переміщеним та/або евакуйованим особам у зв’язку із введенням воєнного стану на 2023 -2025 роки»

З метою створення належних умов для забезпечення життєдіяльності внутрішньо переміщених та/або евакуйованих осіб, у зв`язку із введенням воєнного стану відповідно до Указу Президента України від 24.02.2022 року № 64 «Про введення воєнного стану в Україні», затвердженого Законом України від 24.02.2022 року № 2102-IX «Про затвердження Указу Президента України «Про введення воєнного стану в Україні», «Про поховання та похоронну справу», «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про забезпечення прав і свобод внутрішньо переміщених осіб», «Про основні засади соціального захисту ветеранів праці та інших громадян похилого віку в Україні», керуючись постановою Кабінету Міністрів України від 11.03.2022 року № 252 «Деякі питання формування та виконання місцевих бюджетів у період воєнного стану», постанови КМУ від 31 січня 2007 р. № 99 «Про затвердження Порядку надання допомоги на поховання деяких категорій осіб виконавцю волевиявлення померлого або особі, яка зобов'язалася поховати померлого»,

СІЛЬСЬКА РАДА ВИРІШИЛА:

1. Затвердити програму «Надання підтримки внутрішньо переміщеним та/або евакуйованим особам у зв`язку із введенням воєнного стану на 2023 – 2025 роки» (далі – Програма), додається.
2. Структурним підрозділам сільської ради забезпечити виконання заходів відповідно до додатку 1 до Програми, додається.
3. Передбачати асигнування на реалізацію Програми, виходячи із загального обсягу видатків, передбачених на відповідний рік.
4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійні комісії з питань освіти, фізичного виховання, культури, охорони здоров’я та соціального захисту та питань планування, фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку та інвестицій.

Сільський голова Сергій ЛЕВЧЕНКО

Додатки :

Додаток