УКРАЇНА
Великосеверинівська сільська рада
КРОПИВНИЦЬКОГО РАЙОНУ
КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ХХХІV СЕСІЯ VІІІ СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від 29/08/2023 року №1377 Велика Северинка
Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та передачі земельної ділянки у власність в с. Велика Северинка гр. Голоті Леоніду Олексійовичу

Відповідно пп.34, 35, п. 2 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.ст.12, 39, 40, 81,121,122,125,126,186, ст. 27 розділу Х «Перехідних положень» Земельного кодексу України, ст.19 Закону України «Про землеустрій», беручи до уваги містобудівну документацію «Оновлення та внесення змін до генерального плану села Велика Северинка Кропивницького району Кіровоградської області» затвердженого рішенням Великосеверинівської сільської ради від 22 травня 2020 року № 1496, розглянувши надану технічну документацію та клопотання від 10.07.2023 року № 329/02-24 гр. Голоти Леоніда Олексійовича та враховуючи протокол постійної комісії з питань земельних відносин, будівництва, транспорту, зв’язку, екології та охорони навколишнього середовища від 07.08.2023 року № 16,

СІЛЬСЬКА РАДА ВИРІШИЛА:

1.Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) загальною площею 0,1674 га із земель житлової та громадської забудови, що перебуває у запасі населеного пункту с. Велика Северинка Великосеверинівської сільської ради, в тому числі: 0,1674 га — для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Голоті Леоніду Олексійовичу в с. Велика Северинка по вул. 40 років Перемоги, 16 Великосеверинівської сільської ради Кропивницького району Кіровоградської області.
2. Передати у власність земельну ділянку загальною 0,1674 га із земель житлової та громадської забудови, що перебуває у запасі населеного пункту с. Велика Северинка Великосеверинівської сільської ради, в тому числі: 0,1674 га — для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) (КВЦПЗ В.02.01), забудовані землі під житловою одно- та двоповерховою забудовою, кадастровий номер 3522581200:51:006:0032 гр. Голоті Леоніду Олексійовичу в с. Велика Северинка по вул. 40 років Перемоги, 16 Великосеверинівської сільської ради Кропивницького району Кіровоградської області.
3.Зобов’язати гр. Голоту Леоніда Олексійовича зареєструвати речове право на земельну ділянку та надати копію реєстраційного документа до виконкому Великосеверинівської сільської ради.
4.Зобов’язати гр. Голоту Леоніда Олексійовича суворо дотримуватися вимог земельного та природоохоронного законодавства України, дотримуватися правил добросусідства, забезпечувати використання земельної ділянки за цільовим призначенням та дотримуватися встановлених обмежень (обтяжень) на земельну ділянку, забезпечувати захист земель від пожеж, забруднення, засмічення, заростання бур’янами, чагарниками і дрібнолісся.
5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань земельних відносин, будівництва, транспорту, зв’язку, екології та охорони навколишнього середовища.

 

Сільський голова Сергій ЛЕВЧЕНКО