УКРАЇНА
Великосеверинівська сільська рада
КРОПИВНИЦЬКОГО РАЙОНУ
КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ХХХІV СЕСІЯ VІІІ СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від 29/08/2023 року №1380 Велика Северинка
Про надання дозволу на виготовлення проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для будівництва та обслуговування будівель торгівлі в с. Підгайці гр. Замші Тетяні Іванівні

Відповідно пп.34, 35, п. 2 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.ст. 12, 66, 93, 122, 124, 134, 186, ст. 27 розділу Х «Перехідних положень» Земельного кодексу України, ст.19 Закону України «Про землеустрій», Закону України «Про оренду землі», беручи до уваги містобудівну документацію «Оновлення та внесення змін до генерального плану села Підгайці Кіровоградського району Кіровоградської області», затверджену рішенням Великосеверинівської сільської ради від 31 січня 2017 року № 498, розглянувши клопотання від 29.06.2023 року № 320/02-24 гр. Замши Тетяни Іванівни та враховуючи протокол постійної комісії з питань земельних відносин, будівництва, транспорту, зв’язку, екології та охорони навколишнього середовища від 07.08. 2023 року № 16,

СІЛЬСЬКА РАДА ВИРІШИЛА:

1.Надати дозвіл на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для комерційного використання під обслуговування комплексу будівель орієнтовною площею 0,0600 га із земель житлової та громадської забудови, що перебуває у запасі населеного пункту с. Підгайці Великосеверинівської сільської ради, Підгайці вул. Паркова, 200 «а» Великосеверинівської сільської ради Кропивницького району Кіровоградської області.
2.Зобов”язати гр. Замшу Тетяну Іванівну замовити проект землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки вказаної в п.1 даного рішення в землевпорядній організації, що має відповідну ліцензію, та подати його на затвердження чергової сесії.
3.Попередити гр. Замшу Тетяну Іванівну про те, що приступати до використання земельної ділянки до встановлення меж в натурі (на місцевості), одержання документів, що посвідчує право на неї, та їх державної реєстрації – забороняється.
4.Землевпорядній організації, що буде виконувати розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки, суворо дотримуватись вимог генеральних планів забудови населених пунктів Великосеверинівської сільської ради.
5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань земельних відносин, будівництва, транспорту, зв’язку, екології та охорони навколишнього середовища.

 

Сільський голова Сергій ЛЕВЧЕНКО