УКРАЇНА
Великосеверинівська сільська рада
КРОПИВНИЦЬКОГО РАЙОНУ
КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ХХХІХ СЕСІЯ VІІІ СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від 22/12/2023 року №1431 Велика Северинка
Про затвердження Програми із запобігання та протидії домашньому насильству та насильству за ознакою статі на 2024 -2026 роки

Відповідно до Закону України «Про запобігання та протидію домашньому насильству», п. 22 ст. 26, ст. 32 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», постанови Кабінету Міністрів України від 22.08.2018 № 658 «Про затвердження Порядку взаємодії суб’єктів, що здійснюють заходи у сфері запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі», на виконання вимог спільного наказу міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту та міністерства внутрішніх справ №3131/386 від 07.09.2009 «Про затвердження Інструкції щодо порядку взаємодії структурних підрозділів, відповідальних за реалізацію державної політики щодо попередження насильства в сім'ї, служб у справах дітей, центрів соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді та відповідних підрозділів органів внутрішніх справ з питань здійснення заходів з попередження насильства в сім'ї»,

СІЛЬСЬКА РАДА ВИРІШИЛА:

1. Затвердити Програму із запобігання та протидії домашньому насильству та насильству за ознакою статі на 2024 -2026 роки (далі – Програма), додається.

2. Фінансовому відділу проводити фінансування Програми із запобігання та протидії домашньому насильству та насильству за ознакою статі на 2024 -2026 роки виходячи з бюджетного призначення, затвердженого в бюджеті громади на відповідний рік.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійні комісії сільської ради: з питань освіти, фізичного виховання, культури, охорони здоров’я та соціального захисту; з питань планування, фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку та інвестицій.

Сільський голова Сергій ЛЕВЧЕНКО

Додатки :

Додатки