УКРАЇНА
Великосеверинівська сільська рада
КРОПИВНИЦЬКОГО РАЙОНУ
КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ХХХІХ СЕСІЯ VІІІ СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від 22/12/2023 року №1436 Велика Северинка
Про затвердження Програми забезпечення громадського порядку та громадської безпеки на території Великосеверинівської громади на 2024-2026 роки

Відповідно до ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про національну поліцію» та з метою забезпечення конституційних прав і свобод людини і громадянина, особистої безпеки громадян, спрямування зусиль на поліпшення громадського порядку та попередження зростання злочинності, протидію найбільш небезпечним посяганням на особу, її власність та громадський порядок

СІЛЬСЬКА РАДА ВИРІШИЛА:

1.Затвердити Програму забезпечення громадського порядку та громадської безпеки на території Великосеверинівської громади на 2024-2026 роки, що додається.

2.Фінансовому відділу проводити фінансування Програми забезпечення громадського порядку та громадської безпеки на території Великосеверинівської громади на 2024-2026 роки виходячи з бюджетного призначення, затвердженого в бюджеті громади на відповідний рік.

3.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійні комісії з питань регламенту, законності, депутатської діяльності, етики та запобігання корупції та з питань планування, фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку та інвестицій.

Сільський голова Сергій ЛЕВЧЕНКО

Додатки :

Додатки