УКРАЇНА
Великосеверинівська сільська рада
КРОПИВНИЦЬКОГО РАЙОНУ
КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ХХХІХ СЕСІЯ VІІІ СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від 22/12/2023 року №1440 Велика Северинка
Про затвердження Програми управління майном комунальної форми власності Великосеверинівської сільської ради на 2024-2026 роки

Керуючись п. 22 ч. 1 ст. 26, п. 5 ст. 60 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні” та з метою забезпечення реалізації функцій з управління майном комунальної власності територіальної громади,

СІЛЬСЬКА РАДА ВИРІШИЛА:

1. Затвердити Програму управління майном комунальної форми власності Великосеверинівської сільської ради на 2024-2026 роки (додаток 1).

2. Виконавчому комітету Великосеверинівської сільської ради при реалізації права комунальної власності в частині користування, володіння та розпорядження майном комунальної власності керуватися нормами, визначеними у Програмі управління майном комунальної форми власності Великосеверинівської сільської ради на 2024-2026 роки (далі – Програма).

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію сільської ради з питань благоустрою, комунальної власності, житлово-комунального господарства, а також громадські організації.

 

 

Сільський голова Сергій ЛЕВЧЕНКО

Додатки :

Додатки