УКРАЇНА
Великосеверинівська сільська рада
КІРОВОГРАДСЬКОГО РАЙОНУ
КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ
IV СЕСІЯ VIII СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від 12/09/2017 року №172 Велика Северинка
Про надання дозволу на розроблення містобудівної документації «Оновлення та внесення змін до генерального плану села Оситняжка Кіровоградського району Кіровоградської області»

Заслухавши інформацію сільського голови Левченка С.В про необхідність оновлення та внесення змін до генерального плану села Оситняжка Кіровоградського району Кіровоградської області та відповідно ст.ст. 26, 31 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.ст. 6, 16, 17 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності » і ст.12 Закону України «Про основи містобудування»,

  1. Надати дозвіл на розроблення містобудівної документації «Оновлення та внесення змін до генерального плану села Оситняжка Кіровоградського району Кіровоградської області».

2. Доручити виконавчому комітету Великосеверинівської сільської ради провести усі необхідні роботи, пов’язані з підготовкою до розроблення містобудівної документації:

– замовлення виготовлення оновленої картографічної основи села Оситняжка;

– збір вихідних даних;

– повідомити через місцеві засоби масової інформації про початок розроблення  містобудівної документації «Оновлення та внесення змін до генерального плану села Оситняжка Кіровоградського району Кіровоградської області».

3. Виконавчому комітету Великосеверинівської сільської ради після завершення розроблення містобудівної документації «Оновлення та внесення змін до генерального плану села Оситняжка Кіровоградського району Кіровоградської області», отримання всіх необхідних висновків, проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів , відповідно до чинного законодавства подати вищевказану містобудівну документацію на затвердження сесії Великосеверинівської сільської ради.

4. Контроль за виконання цього рішення покласти на виконавчий комітет Великосеверинівської сільської ради.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Сільський голова С.ЛЕВЧЕНКО