УКРАЇНА
Великосеверинівська сільська рада
КІРОВОГРАДСЬКОГО РАЙОНУ
КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ
VІ СЕСІЯ VIII СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від 27/10/2017 року №180 Велика Северинка
Про затвердження порядку денногоVІ сесії VIII скликання

Відповідно до ст. ст. 26,42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,

Затвердити наступний порядок денний  VІ  сесії VIІІ скликання:

1.Про затвердження порядку денного VІ сесії VIII скликання.

 1. Про прийняття майнового комплексу Підгайцівського ФАПу безоплатно з спільної власності територіальних громад сіл Кіровоградського району до комунальної власності Великосеверинівської сільської ради.
 2. Про прийняття закладів освіти безоплатно з спільної власності територіальних громад сіл Кіровоградського району до комунальної власності Великосеверинівської сільської ради.
 3. Про внесення змін до рішення сесії Великосеверинівської сільської ради від 02 червня 2017 року №19 «Про затвердження структури та чисельності апарату Великосеверинівської сільської ради на 2017 рік».
 4. Про затвердження заступника сільського голови з господарських питань та охорони праці.
 5. Про умови оплати праці заступника сільського голови з господарських питань та охорони праці.
 6. Про визначення об’єктів енергосервісу, затвердження базових рівнів споживання паливно-енергетичних ресурсів та житлово-комунальних послуг.
 7. Про затвердження Програми реформування і розвитку житлово-комунального гоосподарства Великосеверинівської сільської ради на 2018 – 2020 роки.
 8. Про внесення змін до рішення третьої сесії Великосеверинівської сільської ради восьмого скликання від 11 липня 2017 року №92 «Про сільський бюджет об’єднаної територіальної громади на 2017 рік».
 9. Про розгляд статуту Великосеверинівської об’єднаної територіальної  громади.
 10. Про включення вільних земельних ділянок до переліку земельних

ділянок, які виставлятимуться на конкурентних засадах (земельні торги)

 1. 12. Про відмову у наданні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва в оренду ФГ «Вікторія».
 2. Про затвердження технічної документації та відмову у передачі у власність земельної ділянки у с. Підгайці гр.Журавльовій Надії Михайлівні та гр.Кобець Людмилі Вікторівні.
 3. Про відмову у наданні дозволу на розробку проекту землеустрою щодовідведення земельних ділянок для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та ведення особистого селянського господарства в с. Кандаурове гр. Скоряк Любові Миколаївні
 4. 15. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведенняу власність земельної ділянки для ведення індивідуального садівництва в СТ «Водник» гр.Кондратюку Антону Валерійовичу
 5. 16. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення індивідуального садівництва в СТ «Машинобудівник» гр.Діхтяренко Тетяні Павлівні.
 6. 17. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення індивідуального садівництва в СТ «Приозерний» гр.Тарану Юрію Володимировичу.
 7. 18. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення індивідуального садівництва в СТ «Машинобудівник» гр.Діхтяренку Павлу Олександровичу.

19.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для веденняіндивідуального садівництва в СТ «Машинобудівник»гр.Волонець Ользі Павлівні.

 1. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації.
 2. Про інвентаризацію земель на території Великосеверинівської сільської ради.
 3. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельних ділянок членам ФГ «Мирне».
 4. Про надання згоди на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Фальковичу Сергію Володимировичу.
 5. Про надання згоди на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Приходьку Олександру Володимировичу.
 6. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) в селі Підгайці гр.Татаруш Оксані Василівні.

26.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельних ділянок для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель та споруд (присадибна ділянка)та ведення особистого селянського господарства гр. Сініченко Наталії Миколаївні в селі Велика Северинка.

 1. Про внесення змін до рішення Великосеверинівської сільської ради № 227 від 26 травня 2016 року та подовження терміну дії рішення Великосеверинівської сільської ради № 227 від 26 травня 2016 року.

28.Про внесення змін до рішення Великосеверинівської сільської ради№ 349 від 11 жовтня 2016 року.

29.Про подовження терміну дії рішення Великосеверинівської сільської ради№ 2355 від 11 грудня 2009 року та № 204 від 26 травня 2016 року.

30.Про внесення змін до рішення Великосеверинівської сільської ради№ 435 від 22 листопада 2016 року.

31.Про внесення змін до рішення Великосеверинівської сільської ради № 348 від 11 жовтня 2016 року та про подовження терміну дії рішення Великосеверинівської сільської ради № 348 від 11 жовтня 2016 року.

 

 1. Про внесення змін до рішення Великосеверинівської сільської ради

№ 358 від 11 жовтня 2016 року.

 1. Про внесення змін до рішення Великосеверинівської сільської ради № 1037 від 20 травня 2014 року та подовження терміну дії рішення Великосеверинівської сільської ради № 1037 від 20 травня 2014 року.
 2. Про внесення змін до рішення Великосеверинівської сільської ради № 361 від 11 жовтня 2016 року.
 3. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування  житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр.Крадожону Сергію Андрійовичу в с.Підгайці.
 4. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування  житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  гр.Ланцову Максиму Вікторовичу в с.Підгайці.
 5. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування  житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  гр.Друзюку Миколі Миколайовичу в с.Підгайці.
 6. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  гр.Негарі Володимиру Олексійовичу в с.Підгайці.
 7. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  гр.Негарі Володимиру Олексійовичу в с.Підгайці.
 8. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  гр.Михайлову Антону Васильовичув с.Підгайці.
 9. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр.Човпану Андрію Григоровичу в с.Підгайці.
 10. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду гр.Негарі Володимиру Олексійовичу у с. Підгайці.
 11. Про передачу у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) гр. Ткачук Наталії Андріївні у с. Оситняжка.
 12. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду в селі Підгайці гр. Складанній Олені Вячеславівні.
 13. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду гр. Назаренку Євгену Юрійовичу.
 14. Про зміну орендної плати за користування земельною ділянкою.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Сільський голова С.ЛЕВЧЕНКО