УКРАЇНА
Великосеверинівська сільська рада
КРОПИВНИЦЬКОГО РАЙОНУ
КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ
L СЕСІЯ VIII СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від 10/11/2020 року№1926Велика Северинка
Про створення фінансового відділу Великосеверинівської сільської ради Кропивницького району Кіровоградської області

Відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про внесення змін до Бюджетного кодексу України», зі змінами від 17.09.2020 року, керуючись постановою Кабінету Міністрів України від 09 березня 2006 року №268 «Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів», з метою забезпечення виконання функцій місцевого фінансового органу,

1.Створити фінансовий відділ Великосеверинівської сільської ради Кропивницького району Кіровоградської області – виконавчий орган, як юридичну особу.
2.Затвердити положення про фінансовий відділ Великосеверинівської сільської ради Кропивницького району Кіровоградської області, що додається.
3.Визнати таким, що втратило чинність, рішення Великосеверинівської сільської ради від 02 червня 2017 року № 36 «Про затвердження Положення про фінансово-економічний відділ Великосеверинівської сільської ради».
4.Контроль за виконанням даного рішення покласти на комісію з питань планування, фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку та інвестицій.

Сільський голова Сергій ЛЕВЧЕНКО

Додатки :

Додаток