УКРАЇНА
Великосеверинівська сільська рада
КІРОВОГРАДСЬКОГО РАЙОНУ
КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ
VІ СЕСІЯ VIII СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від 27/10/2017 року №197 Велика Северинка
Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельних ділянок для ведення індивідуального садівництва в СТ «Машинобудівник» гр.Діхтяренку Павлу Олександровичу

Відповідно пп.34 п.1 ст. 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, ст.ст.12,35,81,118,121,125,126 Земельного кодексу України, ст.ст. 19, 20, 50 Закону України “Про землеустрій”, та розглянувши заяву гр.Діхтяренка Павла Олександровича

1.Надати дозвіл гр.Діхтяренку Павлу Олександровичу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельних ділянок орієнтовною площею 0,1200 га з них: 0,1200 га — для індивідуального садівництва (КВЦПЗ А 01.05), із земель запасу комунальної власності, сільськогосподарських земель, садів, що перебувають в постійному користуванні СТ «Машинобудівник», земельні ділянки № 156, № 157 на території Великосеверинівської сільської ради Кіровоградського району Кіровоградської області.

2.Зобов”язати гр.Діхтяренка Павла Олександровича замовити проект землеустрою щодо відведення у власність земельних ділянок, які вказані в п.1 даного рішення, в землевпорядній організації, що має відповідну ліцензію, та на протязі 365 (триста шістдесят п”ять) днів подати його на затвердження чергової сесії.

3.В разі не виконання п.2 даного рішення втрачає свою чинність.

4.Попередити гр. Діхтяренка Павла Олександровича про те, що приступати до використання земельних ділянок до встановлення меж в натурі (на місцевості), одержання документів, що посвідчує право на неї, та їх державної реєстрації – забороняється.

5.Землевпорядній організації, що буде виконувати розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельних ділянок, суворо дотримуватись вимог генеральних планів забудови населених пунктів Великосеверинівської сільської ради.

6.Контроль за виконанням цього рішення покласти на сільського голову.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Сільський голова С.ЛЕВЧЕНКО