УКРАЇНА
Великосеверинівська сільська рада
КІРОВОГРАДСЬКОГО РАЙОНУ
КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ
VІ СЕСІЯ VIII СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від 27/10/2017 року №203 Велика Северинка
Про надання згоди на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Приходьку Олександру Володимировичу

Відповідно пп.34 п.1 ст. 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, ст.ст. 12, 33, 81, 118, 121 Земельного кодексу України, ст.ст. 19, 20, 50 Закону України “Про землеустрій” та розглянувши заяву гр. Приходька Олександра Володимировича

1.Надати згоду гр. Приходьку Олександру Володимировичу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки орієнтовною площею 2,0000 га з них: 2,0000 га — для ведення особистого селянського господарства (КВЦПЗ А 01.03) за рахунок земель запасу комунальної власності, земель сільськогосподарського призначення, пасовища на території Великосеверинівської сільської ради Кіровоградського району Кіровоградської області.

2.Зобов”язати гр. Приходька Олександра Володимировича замовити проект землеустрою щодо відведення  земельної ділянки вказаної в п.1 цього рішення в землевпорядній організації що має відповідну ліцензію, та подати його на затвердження чергової сесії.

3.Попередити гр. Приходька Олександра Володимировича про те, що приступати до використання земельної ділянки до встановлення меж в натурі (на місцевості), одержання документів, що посвідчує право на неї, та їх державної реєстрації-забороняється.

4.Контроль за виконанням цього рішення покласти на землевпорядника сільської ради.

 

 

 

 

 

 

 

Сільський голова С.ЛЕВЧЕНКО