УКРАЇНА
Великосеверинівська сільська рада
КІРОВОГРАДСЬКОГО РАЙОНУ
КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ
VІ СЕСІЯ VIII СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від 27/10/2017 року №205 Велика Северинка
Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельних ділянок для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель та споруд (присадибна ділянка)та ведення особистого селянського господарства гр. Сініченко Наталії Миколаївні в селі Велика Северинка

Відповідно пп.34 п.1 ст. 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, ст.ст.12,33,39,40,81,118,121 Земельного кодексу України, ст.ст. 19, 20, 50 Закону України “Про землеустрій”, та розглянувши заяву гр.Сініченко Наталії Миколаївні

 

1.Надати дозвіл гр.Сініченко Наталії Миколаївні на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельних ділянок орієнтовною площею 0,3200 га з них: 0,2500 га — для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) (КВЦПЗ В 02.01) за рахунок земель запасу населеного пункту, земель житлової та громадської забудови призначених для одно – та двоповерхової забудови, 0,0700 га – для ведення особистого селянського господарства (КВЦПЗ А 01.03), сільськогосподарські землі, рілля в селі Велика Северинка по вул. Гагаріна,40, Кіровоградського району Кіровоградської області.

2.Зобов”язати гр.Сініченко Наталію Миколаївну замовити проект землеустрою щодо відведення у власність земельних ділянок, які вказані в п.1 даного рішення в землевпорядній організації, що має відповідну ліцензію, та подати його на затвердження чергової сесії.

3.Землевпорядній організації, що буде виконувати розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельних ділянок, суворо дотримуватись вимог генеральних планів забудови населених пунктів Великосеверинівської сільської ради.

4.Контроль за виконанням даного рішення покласти на сільського голову.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Сільський голова С.ЛЕВЧЕНКО