УКРАЇНА
Великосеверинівська сільська рада
КРОПИВНИЦЬКОГО РАЙОНУ
КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ
LXХІІІ СЕСІЯ VІІІ СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від 17/07/2026 року №2113 Велика Северинка
Про відмову у наданні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для сінокосіння та випасання худоби на території Великосеверинівської сільської ради гр. Бобухову Сергію Георгійовича

Відповідно ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. ст. 12, 79, 791 Земельного кодексу України, , розглянувши клопотання від 27.05.2026 року № 102/05-34 року гр. Бобухова Сергія Георгійовича, заслухавши інформацію сільського голови,

СІЛЬСЬКА РАДА ВИРІШИЛА:

1.Відмовити гр. Бобухову Сергію Георгійовичу у наданні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для сінокосіння та випасання худоби за рахунок земельної ділянки кадастровий номер 3522581200:02:000:0312 на території Великосеверинівської територіальної громади Кропивницького району Кіровоградської області, в зв’язку з невідповідністю вимогам ст. 79, 79 1Земельного кодексу України. А саме згідно ст. 791 Земельного кодексу України формування земельних ділянок здійснюється у порядку відведення земельних ділянок із земель державної та комунальної власності; шляхом поділу чи об’єднання раніше сформованих земельних ділянок; шляхом визначення меж земельних ділянок державної чи комунальної власності за проектами землеустрою щодо впорядкування територій населених пунктів, проектами землеустрою щодо впорядкування території для містобудівних потреб, проектами землеустрою щодо приватизації земель державних і комунальних сільськогосподарських підприємств, установ та організацій; шляхом інвентаризації земель у випадках, передбачених законом; за проектами землеустрою щодо організації території земельних часток (паїв); за затвердженими комплексними планами просторового розвитку території територіальних громад, генеральними планами населених пунктів, детальними планами території. Частиною 6 ст. 791 формування земельних ділянок шляхом поділу та об’єднання раніше сформованих земельних ділянок, які перебувають у власності або користуванні, без зміни їх цільового призначення здійснюються за технічною документацією із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельних ділянок.
2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань земельних відносин, будівництва, транспорту, зв’язку, екології та охорони навколишнього середовища.

 

Сільський голова Сергій ЛЕВЧЕНКО