УКРАЇНА
Великосеверинівська сільська рада
КІРОВОГРАДСЬКОГО РАЙОНУ
КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ
VІ СЕСІЯ VIII СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від 27/10/2017 року №223 Велика Северинка
Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду в селі Підгайці гр. Складанній Олені Вячеславівні

Відповідно пп.34 п.1 ст. 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, ст.ст. 12, 34, 93, 124, 125 Земельного кодексу України, ст.ст. 19, 20, 50 Закону України “Про землеустрій”, та розглянувши заяву гр. Складанної Олени Вячеславівни

1.Надати дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду гр. Складанній Олені Вячеславівні орієнтовною площею 0,05 га терміном на 10 (десять) років для сінокосіння та випасання худоби (КВЦПЗ А 01.08), із земель запасу сільськогосподарського призначення, пасовища, із земель комунальної власності Великосеверинівської сільської ради по вул. Дачна с. Підгайці, Кіровоградського району, Кіровоградської області.

 

2.Зобов”язати гр.Складанну Олену Вячеславівну замовити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду, яка вказана у п.1 данного рішення, в землевпорядній організації, що має відповідну ліцензію, та в 365 (триста шістдесят п”ять) – денний термін подати його на затвердження чергової сесії.

 

3.В разі не виконання п.2 дане рішення втрачає свою чинність.

 

4.Попередити гр.Складанну Олену Вячеславівну про те, що приступати до використання земельної ділянки до встановлення меж в натурі (на місцевості), одержання документів, що посвідчують право на неї, та їх державної реєстрації-забороняється.

 

5.Землевпорядній організації, що буде виконувати розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду, суворо дотримуватись вимог генеральних планів забудови населених пунктів Великосеверинівської сільської ради.

 

6.Контроль за виконанням даного рішення покласти на сільського голову.

Сільський голова С.ЛЕВЧЕНКО