УКРАЇНА
Великосеверинівська сільська рада
КІРОВОГРАДСЬКОГО РАЙОНУ
КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ
VІI СЕСІЯ VIII СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від 28/11/2017 року №232 Велика Северинка
Про надання дозволу на виготовлення проекту із землеустрою щодо відведення в оренду земельної ділянки ТОВ «УПК -ЄВРОПЛЮС»

Відповідно пп.34 ст. 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, ст.ст.12,93,124,125,126 Земельного кодексу України, ст. ст. 19, 50 Закону України “Про землеустрій”, та розглянувши надану заяву:

 1. Надати дозвіл на виготовлення проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду терміном на 20 (двадцять) років для розміщення автозаправочної станції (КВЦПЗ J 11.03) орієнтовною площею 0,5000 га, що перебуває на території Великосеверинівської сільської ради, в тому числі по угіддям: 0,5000 га – землі комунальної власності, із земель промисловості, транспорту, зв’язку, енергетики, борони та іншого призначення ТОВ «УПК-ЄВРОПЛЮС» за адресою село Велика Северинка,   вул. Степова, 22,Кіровоградського району Кіровоградської області.

  2.Зобов”язати ТОВ «УПК-ЄВРОПЛЮС» замовити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки, яка вказана в п.1 даного рішення в землевпорядній організації, що має відповідну ліцензію, та на протязі 365 (триста шістдесят п”ять) днів подати його на затвердження чергової сесії.

  3.В разі не виконання п.2 дане рішення втрачає свою чинність.

  4.Попередити ТОВ «УПК -ЄВРОПЛЮС» про те, що приступати до використання земельної ділянки до встановлення меж в натурі (на місцевості), одержання документів, що посвідчує право на неї, та їх державної реєстрації – забороняється.

  5.Землевпорядній організації, що буде виконувати розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, суворо дотримуватись вимог містобудівної документації населених пунктів Великосеверинівської сільської ради.

  6.Контроль за виконанням даного рішення покласти на сільського голову.

 

Сільський голова С.ЛЕВЧЕНКО