УКРАЇНА
Великосеверинівська сільська рада
КІРОВОГРАДСЬКОГО РАЙОНУ
КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ
VІI СЕСІЯ VIII СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від 28/11/2017 року №256 Велика Северинка
Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельних ділянок для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) та ведення особистого селянського господарства гр.Люшні наталіїї Олександрівні в селі Велика Северинка

Відповідно пп.34 п.1 ст. 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, ст.ст.12,33,39,40,81,118,121 Земельного кодексу України, ст.ст. 19, 20, 50 Закону України “Про землеустрій”, та розглянувши заяву гр.Люшні Наталії Олександрівни

1.Надати дозвіл гр.Люшні Наталії Олександрівні на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки орієнтовною площею 0,4500 га з них: 0,2500 га — для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) (КВЦПЗ В 02.01) за рахунок земель запасу населеного пункту, земель житлової та громадської забудови призначених для одно – та двоповерхової забудови, 0,2000 га – для ведення особистого селянського господарства (КВЦПЗ А 01.03), сільськогосподарські землі, рілля в селі Велика Северинка, по вул. Бикова, 65, Кіровоградського району Кіровоградської області.

 

2.Зобов”язати гр.Люшню Наталію Олександрівну замовити проект землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки, яка вказана у в п.1 даного рішення, в землевпорядній організації, що має відповідну ліцензію, та подати його на затвердження чергової сесії.

3.Землевпорядній організації, що буде виконувати розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки, суворо дотримуватись вимог генеральних планів забудови населених пунктів Великосеверинівської сільської ради.

4.Контроль за виконанням цього рішення покласти на сільського голову.

 

 

 

 

Сільський голова                                                                            С. ЛЕВЧЕНКО

 

Сільський голова С.ЛЕВЧЕНКО