УКРАЇНА
Великосеверинівська сільська рада
КІРОВОГРАДСЬКОГО РАЙОНУ
КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ
IX СЕСІЯ VIII СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від 22/12/2017 року №286 Велика Северинка
Про затвердження Програми «Соціальний автобус» на території об’єднаної громади на 2018 рік

НВідповідно до законів України „Про автомобільний транспорт” та „Про дорожній рух”, заслухавши програму «Соціальний автобус» на території об’єднаної громади на 2018 рік, враховуючи погодження постійних комісій сільської ради з питань планування , фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку та інвестицій та з питань освіти, фізичного виховання, культури, охорони здоров’я та соціального захисту,

  1. Затвердити Програму «Соціальний автобус» на території об’єднаної громади на 2018 рік (далі – Програма), що додається.
  2. Виконавчому комітету сільської ради розробити та затвердити Положення про оплату послуг з автомобільного перевезення в межах громади.
  3. Фінансово-економічному відділу Великосеверинівської сільської ради передбачити видатки на реалізацію Програми за рахунок вільного залишку коштів, який утворився на початок відповідного бюджетного року, понадпланових надходжень до загального фонду сільського бюджету протягом 2018 року, перерозподілу бюджетних призначень та інших джерел незаборонених законодавством.
  4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійні комісії з питань планування, фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку, та інвестицій та з питань освіти, фізичного виховання, культури, охорони здоров’я та соціального захисту.
Сільський голова С.ЛЕВЧЕНКО

Додатки :

ПРОГРАМА «Соціальний автобус» на території об’єднаної громади на 2018 рік