УКРАЇНА
Великосеверинівська сільська рада
КІРОВОГРАДСЬКОГО РАЙОНУ
КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ
IX СЕСІЯ VIII СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від 22/12/2017 року №287 Велика Северинка
Про надання згоди на організацію співробітництва територіальних громад населених пунктів Великосеверинівської сільської ради Кіровоградського району та Соколівської сільської ради Кіровоградського району в сфері соціального захисту населення

Відповідно до пункту 331 частини 1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статті 6 Закону України «Про співробітництво територіальних громад», на підставі висновку виконавчого комітету Великосеверинівської сільської ради Кіровоградського району Кіровоградської області від 20.12.2017, результатів громадського обговорення з мешканцями Великосеверинівської сільської територіальної громади пропозиції Соколівської сільської ради Кіровоградського району щодо організації співробітництва в в сфері соціального захисту населення,

  1. Надати згоду на організацію співробітництва з Соколівською сільською радою в сфері соціального захисту у формі утворення суб’єктами співробітництва спільного органу управління для спільного виконання визначених законом повноважень.
  2. Делегувати представників Великосеверинівської сільської ради до комісії з підготовки проекту договору про співробітництво згідно додатку 1 (додається).
  3. Сільському голові Великосеверинівської сільської ради Кіровоградського району Левченку С.В. забезпечити створення спільної комісії з підготовки проекту договору про співробітництво та провести відповідні дії з підготовки проекту договору про співробітництво.
  4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію сільської ради з питань освіти, фізичного виховання, культури, охорони здоров’я та соціального захисту.
Сільський голова С.ЛЕВЧЕНКО

Додатки :

Список представників Великосеверинівської сільської ради