УКРАЇНА
Великосеверинівська сільська рада
КІРОВОГРАДСЬКОГО РАЙОНУ
КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ
IX СЕСІЯ VIII СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від 22/12/2017 року№288Велика Северинка
Про створення юридичної особи

Відповідно до Цивільного кодексу України від 16.01.2003 №435-IV змінами, Господарського кодексу України від 16.01.2003 №436-IV зі змінами, Закону України від 15.03.2003 №755-IV «Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб підприємців» зі змінами, у відповідності з Примірним положенням про відділ (управління) освіти виконавчого комітету сільської ради, затвердженого Наказом Міністерства освіти і науки від 1 квітня 2003 року №192, керуючись ст..26, п.4 ст.54 Закону України від 21.0597 №280/97-ВР «Про місцеве самоврядування в Україні» із внесеними до нього змінами,

1. Створити юридичну особу «Відділ освіти, молоді та спорту, культури та туризму Великосеверинівської сільської ради».

1.1. Делегувати відділу освіти, молоді та спорту, культури та туризму Великосеверинівської сільської ради повноваження як засновника в межах передбачених діючим законодавством.

1.2. Визначити місце знаходження юридичної особи «Відділ освіти, молоді та спорту, культури та туризму Великосеверинівської сільської ради»: вул. Миру 1, с. Велика Северинка, Кіровоградського району, Кіровоградської області, 27613.

1.3. Затвердити Положення про відділ освіти, молоді та спорту, культури та туризму Великосеверинівської сільської ради в новій редакції (додається).

1.4. Визнати таким, що втратило чинність рішення Великосеверинівської сільської ради від 02 червня 2017 року № 37 «Про затвердження Положення про відділ освіти, молоді та спорту, культури та туризму Великосеверинівської сільської ради».

 1.5. Призначити на посаду начальника відділу освіти, молоді та спорту, культури та туризму Великосеверинівської сільської ради Побережець Оксану Сергіївну.

2. Доручити начальнику відділу освіти, молоді та спорту, культури та туризму Великосеверинівської сільської ради Побережець Оксані Сергіївні провести:

1) реєстрацію закладу, як юридичної особи, в порядку затвердженому чинним законодавством України;

2) розрахунок штатного розпису відділу освіти, молоді та спорту, культури та туризму Великосеверинівської сільської ради та подати сільському голові на затвердження;

3) подати на затвердження Великосеверинівській сільській раді зміни до Статутів закладів загальної середньої освіти та закладів дошкільної освіти, розміщених на території Великосеверинівської сільської ради.

3. Фінансово-економічному відділу Великосеверинівської сільської ради забезпечити фінансування новоствореного структурного підрозділу Великосеверинівської сільської ради: відділу освіти, молоді та спорту, культури та туризму Великосеверинівської сільської ради з 1 січня 2018 року за рахунок коштів сільського бюджету.

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань освіти, фізичного виховання, культури, охорони здоров’я та соціального захисту.

Сільський голова С.ЛЕВЧЕНКО

Додатки :

Додаток