УКРАЇНА
Великосеверинівська сільська рада
КІРОВОГРАДСЬКОГО РАЙОНУ
КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ
IX СЕСІЯ VIII СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від 22/12/2017 року №304 Велика Северинка
Про надання згоди на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Мхитаряну Марату Грачковичу

Відповідно пп.34 п.1 ст. 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, ст.ст. 12, 33, 81, 118, 121 Земельного кодексу України, ст.ст. 19, 20, 50 Закону України “Про землеустрій” та розглянувши заяву гр. Мхитаряна Марата Грачковича

1.Надати згоду гр. Мхитаряну Марату Грачковичу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки орієнтовною площею 1,0000 га з них: 1,0000 га — для ведення особистого селянського господарства (КВЦПЗ А 01.03) за рахунок земель запасу комунальної власності, земель сільськогосподарського призначення, пасовища на території с. Підгайці,  Кіровоградського району Кіровоградської області.

2.Зобов”язати гр. Мхитаряна Марата Грачковича замовити проект землеустрою щодо відведення  земельної ділянки вказаної в п.1 даного рішення в землевпорядній організації що має відповідну ліцензію, та та на протязі 365 (триста шістдесят п”ять) днів подати його на затвердження чергової сесії.

3.Попередити гр. Мхитаряна Марата Грачковича про те, що приступати до використання земельної ділянки до встановлення меж в натурі (на місцевості), одержання документів, що посвідчує право на неї, та їх державної реєстрації-забороняється.

4.Контроль за виконанням цього рішення покласти на землевпорядника сільської ради.

 

 

Сільський голова С.ЛЕВЧЕНКО