УКРАЇНА
Великосеверинівська сільська рада
КІРОВОГРАДСЬКОГО РАЙОНУ
КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ
IX СЕСІЯ VIII СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від 22/12/2017 року №320 Велика Северинка
Про співробітництво з територіальною громадою Соколівської сільської ради Кіровоградського району в сфері освіти

Зважаючи на спільні інтереси територіальних громад Великосеверинівської та Соколівської сільських рад Кіровоградського району, керуючись п.33-1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», на підставі ст.1, п.1 ч.1 ст.4 Закону України «Про співробітництво територіальних громад», з метою виконання законодавства України в сфері освіти, молоді та спорту і надання послуг та економії коштів на пов’язані з цим адміністративні витрати,

  1. Надати згоду на організацію співробітництва територіальної громади Великосеверинівської сільської ради з територіальної громадою Соколівської сільської ради шляхом делегування методичному кабінету відділу освіти, молоді та спорту, культури та туризму Великосеверинівської сільської ради Кіровоградського району Кіровоградської області завдань з методичного забезпечення діяльності закладів освіти, що відносяться до сфери управління Соколівської сільської ради, з передачею йому відповідних ресурсів та делегування відділу освіти молоді та спорту Соколівської сільської ради Кіровоградського району завдань та повноважень з атестації педагогічних працівників закладів освіти, які входять до сфери управління Великосеверинівської сільської ради Кіровоградського району з передачею йому відповідних ресурсів.

 

  1. Сільському голові Левченко С.В. надіслати пропозиції про початок переговорів з питань організації співробітництва Соколівському сільському голові в рамках реалізації п.1 цього рішення та утворити відповідну комісію.
  2. Уповноважити сільського голову Левченка С.В. провести відповідні дії з підготовки проекту договору про співробітництво з територіальною громадою Соколівської сільської ради на утворення спільного органу управління для спільного виконання визначених законом повноважень, визначеною преамбулою та п.1 даного рішення відповідно до вимог Закону України «Про співробітництво територіальних громад».
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію сільської ради з питань освіти, фізичного виховання, культури, охорони здоров’я та соціального захисту.
Сільський голова С.ЛЕВЧЕНКО