УКРАЇНА
Великосеверинівська сільська рада
КІРОВОГРАДСЬКОГО РАЙОНУ
КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ
XІ СЕСІЯ VIII СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від 09/02/2018 року №339 Велика Северинка
Про внесення змін до рішення Великосеверинівської сільської ради №113 від 12 вересня 2017 року

Керуючись ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та заслухавши інформацію сільського голови Левченка С.В.,

  1. Пункт 3.12 викласти в редакції: « Військовослужбовці, які вперше призиваються до Збройних Сил України та прийняті на військову службу за контрактом».
  2. Пункт 1.2 Додатку 1 до Програми «Турбота» додати абзацом: «Виплата одноразової матеріальної допомоги сім’ям військовослужбовців, які прийняті на військову службу за контрактом до Збройних Сил України з
    01 січня 2018 року по 31 грудня 2018 року проводиться в розмірі 1000 грн. на підставі заяви військовослужбовця або члена його сім’ї, який постійно з ним проживає та завіреної печаткою Кропивницького РВК про прийняття громадянина на військову службу за контрактом. До заяви додаються довідка про склад сім’ї, копії паспорта та облікової картки платника податків заявника.»
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань земельних відносин, будівництва, транспорту, зв’язку, екології, благоустрою, комунальної власності, житлово-комунального господарства та охорони навколишнього середовища.

 

Сільський голова С.ЛЕВЧЕНКО