УКРАЇНА
Великосеверинівська сільська рада
КІРОВОГРАДСЬКОГО РАЙОНУ
КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ
XІ СЕСІЯ VIII СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від 09/02/2018 року №351 Велика Северинка
Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду в с.Підгайці гр. Спірідоновій Валіде Миколаївні

Відповідно пп.34 п.1 ст. 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, ст.ст. 12, 34, 93, 124, 125, 134 Земельного кодексу України, ст.ст. 19, 20, 50 Закону України “Про землеустрій”, та розглянувши заяву гр. Спірідонової Валіди Миколаївни

1.Надати дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду гр. Спірідоновій Валіде Миколаївні орієнтовною площею 0,1400 га терміном на 10 (десять) років для сінокосіння та випасання худоби (КВЦПЗ А 01.08), із земель житлової та громадської забудови, пасовища, по вул. Шевченко с. Підгайці, Кіровоградського району, Кіровоградської області.

2.Зобов”язати гр.Спірідонову Валіде Миколаївну замовити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду, яка вказана у п.1 данного рішення, в землевпорядній організації, що має відповідну ліцензію, та в 365 (триста шістдесят п”ять) – денний термін подати його на затвердження чергової сесії.

3.В разі не виконання п.2 дане рішення втрачає свою чинність.

4.Попередити гр.Спірідонову Валіде Миколаївну про те, що приступати до використання земельної ділянки до встановлення меж в натурі (на місцевості), одержання документів, що посвідчують право на неї, та їх державної реєстрації-забороняється.

5.Землевпорядній організації, що буде виконувати розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду, суворо дотримуватись вимог генеральних планів забудови населених пунктів Великосеверинівської сільської ради.

6.Контроль за виконанням даного рішення покласти на сільського голову.

Сільський голова С.ЛЕВЧЕНКО