УКРАЇНА
Великосеверинівська сільська рада
КІРОВОГРАДСЬКОГО РАЙОНУ
КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ
XІІ СЕСІЯ VIII СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від 29/03/2018 року №406 Велика Северинка
Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок в оренду ПАТ «Кіровоградобленерго»

Відповідно пп.34 п.1 ст. 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, ст.ст.12, 65, 76, 123, 124 Земельного кодексу України, ст.ст. 19, 20, 50 Закону України “Про землеустрій”, та заслухавши інформацію сільського голови

1.Надати дозвіл ПАТ «Кіровоградобленерго» на розробку проекту землеустрою щодо відведення в оренду терміном на 49 (сорок дев’ять) років земельних ділянок орієнтовною площею 0,0183 га для будівництва, експлуатації та обслуговування будівель та споруд об’єктів передачі електричної енергії (код КВЦПЗ 14.02) на території с. Підгайці, вул. Садова, Кіровоградського району, Кіровоградської області  за  рахунок земель житлової та громадської забудови, із земель загального використання, вулиці та бульвари, набережні та площі.

2.Зобов”язати ПАТ «Кіровоградобленерго» замовити проект землеустрою щодо відведення  в оренду терміном на 49 (сорок дев’ять) земельної ділянки вказаної в п.1 цього рішення в землевпорядній організації що має відповідну ліцензію, та в 365 (триста шістдесят п”ять) – денний  термін подати його на затвердження чергової сесії.

3.В разі  не виконання п.2  рішення втрачає свою чинність.

4.Попередити ПАТ “Кіровоградобленерго” про те, що приступати до використання земельної ділянки до встановлення меж в натурі (на місцевості), одержання документів, що посвідчує право на неї, та їх державної реєстрації-забороняється.

5.Землевпорядній організації, що буде виконувати розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, суворо дотримуватись вимог генеральних планів забудови населених пунктів Великосеверинівської сільської ради.

6.Контроль за виконанням даного рішення покласти на сільського голову.

Сільський голова С.ЛЕВЧЕНКО