УКРАЇНА
Великосеверинівська сільська рада
КІРОВОГРАДСЬКОГО РАЙОНУ
КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ
XІV СЕСІЯ VIII СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від 03/05/2018 року №418 Велика Северинка
Про внесення змін до рішення сесії від 22 грудня 2017 року № 286 «Про затвердження Програми «Соціальний автобус» на території об’єднаної громади на 2018 рік»

Відповідно до ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та заслухавши інформацію сільського голови Левченка С.В.,

1.Внести зміни до рішення сесії від 22 грудня 2017 року №286 «Про затвердження Програми «Соціальний автобус» на території об’єднаної громади на 2018 рік», а саме:

 

1.1.По тексту рішення та Програми слова «Програма «Соціальний автобус» замінити словами «Програма розвитку транспортного сполучення Великосеверинівської об’єднаної територіальної громади».

2.1.Викласти п.3 «забезпечення доступності вартості послуг з перевезення пасажирів автотранспортом та забезпечення безкоштовного проїзду пільгової категорії населення» розділу 2 Програми в новій редакції: «забезпечення доступності вартості послуг з перевезення пасажирів автотранспортом».

3.1.Виключити з розділу 4 Програми: п.2. «забезпечити доступність вартості послуг з перевезення пасажирів та безкоштовний проїзд пільгової категорії населення».

 

2.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань планування, фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку та інвестицій планування сільської ради.

 

Сільський голова С.ЛЕВЧЕНКО