УКРАЇНА
Великосеверинівська сільська рада
КІРОВОГРАДСЬКОГО РАЙОНУ
КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ
XV СЕСІЯ VIII СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від 29/05/2018 року №427 Велика Северинка
«Про оприлюднення проекту рішення «Про встановлення місцевих податків і зборів на території Великосеверинівської об’єднаної територіальної громади на 2019 рік»

Керуючись статтями 25, п. 24 ч.1 ст.26, Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 12 Податкового кодексу України, враховуючи, ст.35 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», враховуючи рекомендації комісії з питань реалізації державної регуляторної політики на території Великосеверинівської ОТГ, сільська рада

  1. Оприлюднити проект рішення сільської ради «Про встановлення місцевих податків і зборів на території Великосеверинівської об’єднаної територіальної громади на 2019 рік».
  2. Секретарю сільської ради розмістити відповідне повідомлення про оприлюднення проекту вищезазначеного регуляторного акту на офіційному веб-сайті сільської ради.
  3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на комісію з питань реалізації державної регуляторної політики на території Великосеверинівської ОТГ.
Сільський голова С.ЛЕВЧЕНКО

Додатки :

Проект рішення