УКРАЇНА
Великосеверинівська сільська рада
КІРОВОГРАДСЬКОГО РАЙОНУ
КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ
XV СЕСІЯ VIII СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від 29/05/2018 року №434 Велика Северинка
Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) в селі Велика Севринка гр. Гончаренко Ірині Олексіївні

Відповідно пп.34 п.1 ст. 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, ст.ст.12,39,40, 791,81,118,121 Земельного кодексу України, ст.ст. 19, 20, 50 Закону України “Про землеустрій”, та розглянувши заяву гр. Гончаренко Ірини Олексіївни

1.Надати дозвіл гр. Гончаренко Ірині Олексіївни на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки орієнтовною площею 0,1700 га з них: 0,1700 га — для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) (КВЦПЗ В 02.01) за рахунок земель запасу населеного пункту, земель житлової та громадської забудови призначених для одно – та двоповерхової забудови в с. Велика Северинка по вул. 40 років Перемоги, 35, Кіровоградського району Кіровоградської області.

 

2.Зобов”язати гр. Гончаренко Ірину Олексіївну замовити проект землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки вказаної в п.1 даного рішення в землевпорядній організації, що має відповідну ліцензію, та подати його на затвердження чергової сесії.

 

3.Землевпорядній організації, що буде виконувати розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки, суворо дотримуватись вимог генеральних планів забудови населених пунктів Великосеверинівської сільської ради.

 

4.Контроль за виконанням даного рішення покласти на сільського голову.

 

 

Сільський голова С.ЛЕВЧЕНКО