УКРАЇНА
Великосеверинівська сільська рада
КІРОВОГРАДСЬКОГО РАЙОНУ
КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ
XV СЕСІЯ VIII СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від 29/05/2018 року №435 Велика Северинка
Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в селі Велика Северинка гр. Гавриленку Юрію Федоровичу

Відповідно пп.34 п.1 ст. 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, ст.ст.12, 22, 33, 791, 81, 118, 121 Земельного кодексу України, ст.ст. 19, 20, 50 Закону України “Про землеустрій”, та розглянувши заяву гр. Гавриленка Юрія Федоровича

1.Надати дозвіл гр. Гавриленко Юрію Федоровичу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки орієнтовною площею 0,1800 га з них: 0,1800 га — для ведення особистого селянського господарства (КВЦПЗ А 01.03), сільськогосподарські землі, рілля в с. Велика Северинка по вул. Степова, 5, Кіровоградського району Кіровоградської області.

2.Зобов”язати гр. Гавриленка Юрія Федоровича замовити проект землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки вказаної в п.1 даного рішення в землевпорядній організації, що має відповідну ліцензію, та подати його на затвердження чергової сесії.

3.Землевпорядній організації, що буде виконувати розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки, суворо дотримуватись вимог генеральних планів забудови населених пунктів Великосеверинівської сільської ради.

4.Контроль за виконанням даного рішення покласти на сільського голову.

 

Сільський голова С.ЛЕВЧЕНКО